EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Picnic places in the Carpathians

На природі все смачніше!

Карпати прекрасні як взимку, так і влітку. Гори, вкриті густою зеленою рослинністю, чисті і холодні струмки, що спускають вниз крутими схилами. Відпочинок в Карпатах влітку ні чим не поступається зимовому. Беріть свій рюкзак і вперед!

Пропонуємо вам від двох до десяти денні турпоходи в Карпати, під час яких ви відчуєте себе відірваними від цивілізації, побачите дивовижні пейзажі гір, перевірите свої фізичні можливості, насолодіться подарунками природи: грибами і ягодами і просто проведете час в приємній і веселій компанії. Відвідування здійснюються і взимку, але не такі тривалі. Відмінним підійде для першої вилазки похід на травневі свята.

Варіанти і маршрути походів в гори.

Піші походи по Карпатах на два дні дозволять зануритися в гармонію і непохитність гірської природи. За цей час ви переїдете водоспад Кам'янецький, побачите Мертве озеро та скелі Довбуша.

Пропонуємо вам похід по Карпатах на три дні. Шлях проходить по дикому районі Горгани. У перший день ви побачите перевал Легіонів, на другий здійснимо радіальне сходження на найвищу вершину цього масиву - гору Сивуля. Третього дня погуляєте по полонинах і набравши, повні рюкзаки вражень, підете додому.

Можна вибрати й інший маршрут і попити мінеральних вод в Квасах, насолодитися схилами Шешула і могутнім Петросом - все це за три дні.

Також, для тих, хто вирішив провести відпустку в горах, є тури на чотири і більше днів. В таких походах ви не тільки прогуляєтеся і підніміться в гори, але і оволодієте бурхливі річки, сплавляючись по ним на рафтах. Одним з напрямком є маловідомі місця Чорногори, вийшовши на полонину Ґаджина можна попити свіжого молочка, спробувати гуцульського сиру і поїсти смачної чорниці. За бажанням, можна радіально піднятися до обсерваторії на гору Піп Іван.

В п'ятиденному турі пропонуємо вам відвідати майже що заборонені території кордонів України і Румунії - Мармороський Альпи. Похід на шість днів стане випробуванням з підкорення найвищих гір Карпат - Говерла, Петрос, Піп Іван.

Для найвитриваліших пропонуємо тури на вісім і десять днів. Ви скорите не одну вершину, побачите де річки беруть свій початок, а водоспади бігти по урвистих скелях, омивають їх дзвінкою і чистою водою. Познайомитеся з первісними звичаями місцевих жителів, почуєте захоплюючі легенди. Ми пропонуємо тури в Карпати на будь-який смак і час. Гори чекають вас.