EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Hiking the Romanian Carpathians: Transylvania, Dracula and the knights

Десь за обрієм опускається білий туман, простягаються гірські вершини і нагріті сонцем луки ...
Уявили? Так це ж гори в Трансільванії! Ті самі, де воювали з кочівниками саксонці, тевтонські лицарі захищали свої володіння, а в замку на краю скелі жив граф Дракула.

Запрошуємо всіх в румунські Карпати!

Активний відпочинок в Румунії - підкорюємо гори і гуляємо по старовинних містечках

Піднімаємося на «дах» Румунії - гору Молдовяну. Гірський масив розташований в самому центрі країни, з її вершини (2544 м) відкривається приголомшливий вид на всі Карпати, загострені хребти чергуються з пологими рівнинами, а схили вкриті зеленою хвоєю. На верхівці багато обелісків, пам'ятних табличок і прапорців. І наші туристи піднімаються на Молдавяну з піднесеним українським прапором. 

На нашому шляху зустрінуться колоритні місцеві жителі, пастухи, отари овець і, навіть, ослів. На гірських схилах є туристичні притулки, хатини для перекусу і ночівлі альпіністів. І весь тур по вузеньких стежках доставляють туди ці витривалі тварини. У такій кабані (притулку) зупиниться і наша група.

Вирушимо до озера балі, перлині Карпатських гір. Вода в ньому смарагдового кольору і настільки чиста, що можна поспостерігати за плаваючими рибками. Озеро ніколи не замерзає, на його дні заховалось живе джерело.

Недалеко від озера проходить високогірне шосе Трансфагараш - одна з найбільш видовищних доріг в світі. Довжина серпантину, його ще називають «дорога в хмари», 151 км. Шосе проходить серед букових хащ, через водоспад, довгі тунелі, повз руїни древніх фортець, а навколо високі румунські вершини. Коли дорога піднімається на позначку 2000 м, наче з літа потрапляєш в справжню зиму.

Ну, який же це відпочинок в румунських Карпатах без драконів і вампірів? З'їздимо в Сігішоара, маленьке містечко на березі річки Тирнава. На околиці міста стоїть фортеця з годинниковою вежею. Тут вузенькі вулички, кладовище з багатовіковими похованнями і кожен камінь пашить історією. Місцеві жителі кажуть, що п'ять століть тому тут народився Влад Цепеш, правитель Валахії, відомий світу як граф Дракула. На стіні замку висить табличка з родовим гербом Дракул і медальйон з лицарським орденом Дракона.

Трекінг в Румунії завершимо оглядовими екскурсіями. Бухарест, місто на семи пагорбах, зачарує озерами, монастирями, садами і парками. У Брашові погуляємо готичними кварталами і пройдемося по самій вузькій вулиці в Європі.