EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Georgia is a country of contrasts

Грузія - дивовижна країна протиріч, які дарують їй особливий колорит і неповторність. Тут і високі неприступні гори, і затишні бухти заток Чорного моря, і великі мегаполіси зі сталі та пластику, і маленькі села з віковічної історією, занедбані кам'яні міста, бальнеологічні курорти і чисті джерела. Напевно, в Грузії не мріє поїхати тільки той, хто нічого про неї не чув. Тут більше 10 000 пам'яток мистецтва і архітектури, цікаві народні традиції та звичаї. Тури в Грузію підійдуть як поціновувачам комфортного відпочинку в готелі, так і активним туристам.

Історія та архітектура

На території сучасної Грузії колись були різні держави: Колхидское, лазська і Картлійське царство, Іберія. Вона пдверглась впливу Римської імперії, Понтійського царства, християн, але «золотим віком» Грузії вважається XII століття - правління цариці Тамари. Любителям екскурсій та історії обов'язково потрібно відвідати дві столиці Грузії - стару і нову. Мцхета - перша грузинська столиця знаходтся в 20 км від Тбілісі. Місто особливе безліччю святинь, старовинних церков і монастирів. Особливу увагу потрібно приділити собору Светіцховелі і монастирю Джварі. Згідно з переказами під собором похований похоронний хітон Ісуса Христа. Тбілісі, сучасну столицю Грузії, ділять на Стару і Нову. Нова частина міста багата красивою туристичної архітектурою, а у вузьких кам'яних вуличках старого міста панує дух давніх часів - храми Метехі і Анчісхаті, собор Сіоні і Самеба.

Природа Грузії

Природа Грузії дуже різноманітна. Тут одночасно зустрічаються всі чотири пори року: на березі Чорного моря в сонячному Батумі - спекотне літо, високо в горах сувора зима зі снігом і льодом, біля підніжжя гір - туманна і сира осінь, а в Тбілісі - ласкава весна. На дві третини Грузія гірська країна розташована між хребтами Великого і Малого Кавказу. Родзинкою цієї гірської красуні є один з п'ятитисячників Євразії - неприступний Казбек. Сходження на Казбек не з легких - підйом на вершину займає до 14 годин і вимагає спеціальної підготовки і альпіністського спорядження. У західній частині країни знаходиться територія давньої Колхіди - саме там Ясон шукав Золоте Руно. Гірські схили вкриті хвойними та реліктовими лісами, а долини - альпійськими і субальпійскіми луками. Тут багато виноградників, грузинське вино відоме своїми смаковими якостями високо цінується у всьому світі. Водні ресурси країни також дуже багаті, гірські річки не тільки постачають міста прісною водою, але і є туристичною принадою для любителів рафтингу. А біля численних термальних і мінеральних джерел вже давно процвітають курорти.

Гурмани високо оцінять східну грузинську кухню: хінкалі, хачапурі, різноманітні соуси, мпеціі, пахлави, несчісленное кількість фруктів і, звичайно ж, вино.

Відвідування Грузії по Сванетії або Местії дуже популярні середовища піших і велотуристів. У гірських колибах тут можна купити смачні сири: сулугуні, коби, тенілі або чечілі. Кожному гостю красуня Сходу запропонує щось особливе - гастро-тур, екскурсія по святих та історичних місцях, відпочинок на пляжі в Батумі, підйом на Казбек, рафтинг на Ріоні або велотур.