EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Fabulous landscapes, backpack and skis - we are going on a winter hike!

Лижні походи в Карпати стають щороку все більш популярними.  Взимку такий активний вид відпочинку користується попитом. Зимові тури в Карпати переважно завжди включають катання на лижах. 

Багато хто приїжджає в гірськолижні бази та там катається. Проте, є не менш цікавий спосіб провести час на лижах. Мова йде про лижні тури в Карпати на Новий рік.

Детальніше про лижний відпочинок

Турфірма «Турклуб Тернопіль» багато років організовує гірськолижний відпочинок в Карпатах. Ми пропонуємо одно та кількаденні походи на лижах. Це гірськолижні катання на Буковелі та Драгобраті від чотирьох до семи днів з радіальними виходами на гори.

Оберіть для себе ідеальний тур

Ми пропонуємо для туристів гірськолижні походи, а також спортивні походи на лижах з ночівлями в наметах та колибах. 
Тур варто обирати в залежності від рівня вашої фізичної підготовки. Для новачків підійде 4-денний гірськолижний тур для початківців. Він підійде для людей, які вперше стануть на лижі. 

Лижний похід в Горгани потребує хорошої фізичної форми. Це один із найбільш популярних маршрутів на лижах взимку. Триває він також 4 дні.

Також є тур, який складається з 7-ми днів походу – «Гірськолижний тиждень у Карпатах». Він включає 2 дні катань на гірськолижному курорті "Буковель", сходження на Говерлу, піші прогулянки в гори.

Фрірайд в Карпатах

Фрірайд – це катання на сноуборді або гірських лижах поза підготовленими трасами. З необхідного обладнання райдер в першу чергу повинен мати сноуборд або гірські лижі, пристосовані до їзди по глибокому снігу. Найбільш популярним місцем серед фрірайдерів рахується Драгобрат.
 
Чотири дні в горах з краєвидами на Чорногору

Лижний похід на Кукуль вразить мальовничими краєвидами, адже цей маршрут протягає неподалік найвищого гірського масиву – Чорногірського хребта.