EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Extreme rafting in the Carpathians

Якщо ви втомились від рутинної роботи або хотіли втілити у своє життя яскраві фарби, тоді Турклуб Тернопіль пропонує вам незабутній рафтинг на Черемоші.

Що це таке?

Рафтинг - вид екстрмального спорту, швидкий сплав по гірських річками штучним гребним каналам на 6, 4 і 2-місцевих надувних суднах, які називаються рафтами. Тільки уявіть: навколо вас гарна природа, легені наповнює свіже карпатське повітря та ви в передчутті надзвичайного. За міжнародними стандартами, річковим порогам присвоюється категорія складності від першого до шостого рівня. Проходження порогів першої і другої категорій складності вважається досить легким і не вимагає особливої ​​майстерності. На сплав такою річкою можна взяти навіть дітей. При проходженні порогів третього рівня складності збільшується навантаження і доводиться докладати вже більше зусиль при маневруванні.

І так, що ми пропонуємо:

  •  Команду професіоналів, які навчать Вас правильно долати навіть найважчі етапи на сплавах;
  •  Оформлення страхового поліса;
  •  Оволодіти навичками роботи на рафті;
  •  Прокат спорядження для сплаву;
  •  Проживання на території рафтинг- табору в наметах;
  •  Комфортні переїзди вздовж річки;
  •  Зручний рафтинг-табір;
  •  Вечірні ігри та розваги

Особливості рафтингу

Рафтинг принципово відрізняється від інших видів водного туризму не тільки видом судна, на якому проводиться сплав, але і самою ідеєю. Рафтинг є комерційним видом сплаву, тому що для участі в сплаві не потрібно ніякого попереднього досвіду. Досить оплатити тур, і ви вже в групі.

В Українських Карпатах найпопулярнішими річками для рафтингу є: Чорний Черемош, Білий Черемош, Прут, Чорна і Біла Тиса. Інші річки мають нестабільний рівень води, що ускладнює їх використання для сплавів. Чорний Черемош є зручним для сплавів, оскільки має широку і довгу долину водозбору. Черемош межує з високим Чорногірським хребтом, який поставляє річку водою від танення снігу і дощів. Традиційно кращим часом для рафтингу в Карпатах вважалася весна, але в окремі роки, при достатній кількості дощів влітку, сплав можливий і в літні місяці.

При захворюваннях серцево-судинної системи, ниркової недостатності інших небезпечних і гострих захворюваннях - участь в рафтингу не рекомендується. Також бажано вміти плавати. Про що-небудь, що може викликати або загострити проблеми зі здоров'ям треба заздалегідь повідомити організаторів.