EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Alternative entertainment in the snowy mountains

Серед усіх варіантів проведення відпустки українці дуже часто вибирають відпочинок в Карпатах. Це зовсім не дивно, адже гори прекрасні в будь-який час року. Особливою популярністю користується відпочинок в Карпатах взимку. Українські туристичні клуби пропонують широкий спектр варіантів відпочинку. Зимові тури можуть задовольнити побажання навіть найвибагливіших туристів.

Лижі в Карпатах - відмінний варіант відпочинку

Любіть активний відпочинок - до ваших послуг гірськолижні курорти. Буковель, Драгобрат та інші зимові карпатські курорти пропонують відмінний відпочинок з безліччю супутніх послуг. Навіть якщо ви раніше ніколи не пробували кататися на лижах, тут за допомогою професійних інструкторів, ви швидко навчитеся і відкриєте для себе новий світ фантастичних відчуттів. Якщо вам здається, що лижний спорт вам не під силу, напишіть в пошуковій системі словосполучення гірські лижі Буковель для початківців або щось в подібному роді і ви побачите, як багато людей, кожен зимовий день вперше стають на лижі. Виявляється, це не так і складно, головне зважитися і все вийде!

Бажаєте трохи екстриму - лижні походи по горах чекають вас. У супроводі досвідчених гідів ви скорите вершину Кукул або перевірите себе на витривалість в лижному поході по Горганах. Відмінне тренування сили тіла і духу, в компанії таких же сміливців. А казкові види засніжених гір і відчуття перемоги стануть відмінним винагородою за всі докладені зусилля.

Відпочинок і навчання новому - альпсемінар в Карпатах

Віддаєте перевагу гуляти по засніжених горах пішки - завжди будь ласка! Зимові піші тури - це чудова можливість отримати насолоду від фантастичних видів засніжених гір. В даному напрямку туристичні клуби пропонують відмінний варіант відпочинку, який називається альпсемінар. Це симбіоз прогулянки і навчання, який включає зимовий похід в гори в комплекті з навчанням базовим навичкам зимових сходжень.

Важливим нюансом будь-якого відпустки є звичайно ж питання вартості. Відпочинок в Карпатах не обов'язково обійдеться вам в цілий статок, серед безлічі варіантів, можна підібрати цілком бюджетну пропозицію, яке дозволить вам чудово відпочити, не витративши при цьому зайвого. За запитом зимовий відпочинок в Карпатах ціни, інтернет сайти допоможуть вам приблизно зорієнтуватися. Для отримання більш точної інформації варто звернутися до спеціалізованого туристичного клубу, співробітники якого легко підберуть зимовий тур під ваші побажання і бюджет.