UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рафтинг на Мізунці - тур раз на рік

Свіча та Мізунка - річки з дуже крутими порогами, які формують високі вали та бочки у високу воду, або складні маневрені каскади і улова за низької води. Сплави по цих річках доступні лише раз або два на рік - в останні вихідні березня, або перші вихідні квітня, коли в Карпатах активно починають топитися сніги і наповнюють їх водою. В інший період часу вода в цих річках настільки низька, що сплавлятися по них неможливо.

Якщо ви вже випробували рафтинг по Чорному Черемошу на білій воді - рафтинг на Свічі та Мізунці це те, що змусить ваші наднирники запрацювати наповну!
Ці річки знаходяться в Долинському районі Івано-Франківської області, в околицях с. Мислівка. Навколо височіють горби гірського масиву Західні Ґорґани. Пороги на річці Свіча - 2-3 категорії складності, частково нагадують Гучки на Чорному Черемоші. Найвідоміші назви - поріг  Пляшка - русло річки звужується до ширини приблизно 7 метрів, утворюючи потужний струмінь води і виходить у круту бочку, і Буковинський - гарний каскад порогів на бистротоці.
Сплав на річці Мізунка трошки коротший по протяжності, ніж на Свічі, але більш драйвовий. Починається він з порогу Кривуля, 3-4 категорії складності. Це один з тих порогів, який запам'ятається надовго та залишить вам багато драйвових фото з рафтингу. Впродовж усього сплаву річка триматиме вас в тонусі, адже велика кількість зливів, валів та бочок  не дасть вам розслабитися впродовж цілої години.

Також будьте готовими до того, що в цей час в Карпатах ще буде прохолодно, зранку може бути приморозок, тому одягатися потрібно тепліше.
Ще одна цікава особливість цих річок - щороку,  в останні вихідні березня, по них проводяться всеукраїнські змагання за Кубок України з водного туризму “Карпатське раллі".

Сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Рада Дараба - кемпінг в Карпатах

Похід на Піп Іван літом

Сходження на Казбек