UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Зондер-маршрут в печері Млинки

Зондер-маршрут - екскурсія підвищеної складності та небезпечності в традиційних районах печери Млинки. Відбувається по важких, вузьких, страшних ходах та в підвищеному темпі. Ви точно сильно втомитесь, наб’єте кілька синців, добряче спітнієте. Є ризик травмування.

Оптимальна кількість учасників: 3 - 5 ос.

Тривалість: 3 год

Вартість можна відшукати на сторінці Спелеохати

Екскурсія в Млинках зондер в Млинках Млинки кругозір
Обережно! Не втратьте голову!

Зондер-маршрут - це вихід для тих, хто цінує Млинки за важкі ходи, розпори, вузькі лази та інші родзинки. Маршрут пролягає в традиційних екскурсійних районах, інколи навіть ходами, де ви вже бували, але наприклад на 2 - 3 метри вище підлоги у візькій розпорі. На вас чекає хід "Верхня Ушба", "Цар Дзвін", карколомна висота залу "Кругозір", довжелезна розпора "Гусениці", численні шкуродери Центрального району та багато інших цікавих ходів та перешкод.

Разом з тим потрібно пам'ятати, що ця екскурсія пов'язана з великим рівнем небезпеки та ризиком травмування. До Зондер-маршруту допускаються туристи в відмінній фізичній формі, які легко пройшли хоча б 3 стандартні екскурсії в Млинках, та для яких цей маршрут не є першим виходом в печеру за цей виїзд (тобто які пройшли "акліматизацію" в печері. І навіть при дотриманні цих умов, остаточне рішення про участь та склад команди приймається інструктором, який провів з групою не менше 2-х екскурсій.

Маршрут може корегуватись впродовж екскурсії в залежності від можливостей групи на думку інструктора. Але навіть якщо ваш маршрут було трохи скорочено, не варто засмучуватись, адже подолати весь маршрут за 3 години не вдавалось поки ще жодній групі.

Після успішного (за 3 год) проходження Зондер-маршруту  учасникам видаються значки "Пройшов Зондер".

Завзятих може також зацікавити екскурсія в печеру Угриньська або копальні виходи в Млинки.

розпори в Млниках печера Млинки

Розпори на Зондер-маршруті в Млинках. Верхняя Ушба

млинки печера

Сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Рада Дараба - кемпінг в Карпатах

Похід на Піп Іван літом

Сходження на Казбек