UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Активний відпочинок в Україні взимку, лижні походи та гірські лижі в Карпатах, Новорічні тури та екскурсії в печери на Новий рік

Тури на Новый год 2020

З закінченням літа та пори відпусток, активний відпочинок в Україні набуває характеру турів на вихідні.  Багатоденні сплави по Дністру та походи в Карпати поступаються своєю популярністю екскурсіям в печери та коротким турам в Карпати, а згодом гірськолижному відпочинку на курортах: Буковель, Славське та Драгобрат.

зимовий відпочинок в Карпатах на Новий рік

Активний відпочинок в Карпатах взимку

Гірські лижі

Найбільш популярним доступним та захоплюючим видом активного відпочинку в Карпатах зимою є звичайно гірські лижі. Гірськолижні тури доступні для кожного, адже на курорті будь-який новачок може отримати кілька уроків у досвідченого інструктора і вже за кілька днів чудово кататись самостійно і отримувати від того море задоволення.  Найбільш розвинутим гірськолижним  курортом в Україні вважається Буковель. Тут найбільше витягів, найдовші траси, найкраще розвинута інфраструктура.  Славське (Тростян) має славу більш екстримального курорту: траси тут складніші, але гірше доглянуті. Драгобрат - найвищий лижний центр. Сніг тут тримається найдовше, траси досить цікаві, дикі, але їх небагато. Ще одна проблема Драгобрату  - утруднений доїзд – добратись сюди можна тільки на Уазіку з села Ясіня.

Лижні походи

Для тих, хто вже трохи втомився від тісняви та метушні лижних курортів Турклуб пропонує альтернативу – лижні походи.  Лижні походи в Карпатах поділяються на два види: комфортні і спортивні. Комфортні походи на лижах – це нескладні, в міру активні прогулянки на мальовничі карпатські полонини та вершинки.  Проживання в таких турах завжди комфортне, зі всіма зручностями. Тут не потрібно носити важкий рюкзак та кожного вечора розкладати намет.  В спортивних лижних турах – все набагато складніше: переходи важчі, оскільки все спорядження потрібно нести в рюкзаку. Але натомість ви побачите незабутні краєвиди Говерли, Попа Івана, Хомяка та інших вершин Карпат.

Новий рік в Україні

Де святкувати Новий рік в Україні

На новорічні свята ми традиційно пропонуємо сходження на Говерлу, якому передує тренувальне сходження на простішу вершину. В новорічну ніч на вас чекають розваги біля ватри, ігри та конкурси на кмітливість та спритність.  Новий рік в Карпатах запам’ятається надовго, адже це неповторна природа, гуцульські  гуляння, чисте повітря та казкові краєвиди.  У вас також буде можливість зїздити на  лижі в Буковель чи інший гірськолижний курорт.

Комбінований тур: гірські лижі + лижні походи

Вже другий рік Турклуб успішно організовує комбінований гірськолижний тур в Карпати «Лижний тиждень у Карпатах». Особливість цього туру полягає в тому, що в ньому поєднані прогулянки в гори на лижах, виїзди на гірські лижі в Буковель та екскурсійні поїздки по Карпатам, зокрема в Музей Романа Кумлика.  Тур триває 7 днів, впродовж яких ви навчитесь впевнено стояти на гірських та бігових лижах. А вечорами можна виграти цікаві призи проявивши кмітливість та спритність в іграх. 

Тож до зустрічі в Карпатах взимку та на Новий рік !

лижні походи в Карпати

 

Фото з лижних походів в Карпати та сходжень на Говерлу

Тури на Новий рік в Карпатах

Сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Рада Дараба - кемпінг в Карпатах

Похід на Піп Іван літом

Сходження на Казбек