UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Процес виробництва сидінь для комфортного сплаву на катамаранах

Під час дністровських сплавів на катамаранах доводиться проводити по декілька годин без перерви. Тому дуже важливо, щоб сидіння були досить зручними. При щорічному плановому ремонті катамаранів до вирішення цього питання підійшли з особливою ретельністю, адже ми повинні гарантувати мінімально необхідний рівень комфорту під час сплаву.

Сидіння для катамаранів повинні мати міцну конструкцію, але водночас бути легкими і зручними при транспортуванні. При виготовленні ми взяли до уваги зауваження про недостатню висоту сидінь, що дещо незручно за довготривалих сплавів. Тому нові сидіння більш ніж удвічі вищі за попередні.
Щодо конструкції, то за основу береться пінопласт. Чотири пінопластові пластини, складені одна на одну, формують саме сидіння. Для міцності між шарами пінопласту покладені два листи з оцинкованого металу. На листах зроблені спеціальні зубці, які фіксують пластини між собою, та не дозволяють їм ковзати.

Поверх пінопласту для м’якості кладеться шар поролону, що закріплюється скотчем. Така будова забезпечує надійність і зручність сидіння. Воно не намокне під час сплаву, добре триматиме форму, і водночас буде досить комфортним для довгого перебування на катамарані.
Зверху конструкція обтягується полівінілхлоридом (ПВХ). Цей матеріал переважно використовується для  виробництва човнів та байдарок. Всі шви ретельно проклеюють поліуретановим клеєм.

Для кращого зчеплення поверхонь клей попередньо нагрівають спеціальним феном. Гарячий клей краще фіксується і довше служить, та гарантує водонепроникність швів.

 

Таким чином, до наступного рафт-сезону всі катамарани тур клубу будуть обладнані новими, зручнішими та комфортнішими сидіннями.

Сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Рада Дараба - кемпінг в Карпатах

Похід на Піп Іван літом

Сходження на Казбек