UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Тури на День Конституції 2017

Як плануєте провести святкові вихідні на День Конституції? Можна залишитися вдома і в побутових справах не помітити, як пролетів час, а можна відправитися на активний відпочинок і ще довго згадувати це відмінне святкову подорож!
Сплави по Дністру
Хочете відпочити на річці, але не дуже подобатися екстрим? Спеціально для Вас сплав по рівнинній річці - Дністер.
Сплави по Дністру не вимагають спеціальної фізичної підготовки і підійдуть навіть новачкам. Дністер - красива річка, з крутими поворотами і вигинами, її обривисті берега і схили вкриті високими хвойними чагарниками. Наші туристи сплавляються на байдарках, катамаранах і рафтах. Під час походу пройдемо Дністровський каньйон, піднімемося на Червону гору, оглянемо пам'ятки в Коропці, Бучачі, Чорткові. Побачимо Джуринський водоспад, Хотинську фортецю і Раковецький замок.

Карпати

Як плануєте провести святкові вихідні на День Конституції? Можна залишитися вдома і в побутових справах не помітити, як пролетів час, а можна відправитися на активний відпочинок і ще довго згадувати цю святкову подорож!

Сплави по Дністру

Сплави по Дністру

Хочете відпочити на річці, але не дуже подобається екстрім? Спеціально для Вас сплав по рівнинній річці Дністер.

Сплави по Дністру не вимагають спеціальної фізичної підготовки і підійдуть навіть новачкам. Дністер - красива річка, з крутими поворотами і вигинами, її обривисті береги і схили вкриті високими хвойними чагарниками. Наші туристи сплавляються на байдарках, катамаранах і рафтах. Під час походу пройдемо Дністровський каньйон, піднімемося на Червону гору, оглянемо пам'ятки в Коропці, Бучачі, Чорткові. Побачимо Джуринський водоспад, Хотинську фортецю і Раковецький замок.

У період 24-30.06 плануємо кілька сплавів по Дністру:

Дністровський квартет 
4 дні 2300 грн
25-28 червня
П'ять днів у казці
5 днів 2450 грн
24-28 червня
До Хотина за п'ять днів
 5 днів 2500 грн
28 червня-2 липня

 

Рафтинг на Черемоші і Південному Бузі
Любіть гострі відчуття? Тоді Вам на рафтинг в Карпати. Тут Вас чекають вируючі потоки високогірних річок. Рафтинг-тури з нашого табору на річці Чорний Черемош. У программае турів пороги Гук, Гучок, Біла Кобила, Дідів Лікоть, складні перекати і шивери, кам'яні валуни і бочки. Чорний Черемош - справжній адреналін по-гуцульськи!
Не меньше цікавим буде рафтинг на Південному Бузі. Під час водного походу подолаємо Печерські пороги, Стрільченскіе перекати, прогуляємося до старовинній садибі Потоцьких, в Дзвониха помилуємося незвичайними скелями, зробимо екскурсію в Немирівське городище.
Пешие походи по Карпатам
Чи не підкорити стихію гір - значить не побувати в Карпатах! На святкові вихідні пропонуємо пешие походи зі сходженням на найвищі Карпатські вершини. Програми турів по Карпатам різноманітні - хребет Свидовець, Горгани, Чорногора ... Кожен знайде щось до душі. Тільки під час пеших походів по Карпатам можна почути трембіту, скуштувати смачну овечу бринзу і полонинський мед, побачити в лісовій гущавині червону руту.
Екскурсії в печери
Спустимося в підземеллі? Екскурсії в печери Млинки та Угринь дуже захоплюючі. У підземеллі блукаємо заплутаними лабіринтами, протискуємося в вузькі щілини, повзає на животах і перелазить кам'яні брили. З собою відносимо печерні сувеніри та масу позитивних емоцій.
Які ще розваги чекають вас у святкові дні? Вечірні посиденьки біля вогнища, стрільба з лука, квест-гри, конкурси, збір ягід, грибів, лікарських трав - не нудьгуватимете.
Вибирайте напрям, запрошуйте друзів і вирушайте в подорож.

Рафтинг на Черемоші і Південному Бузі

Рафтинг на Черемоші

Любите гострі відчуття? Тоді Вам на рафтинг в Карпати. Тут Вас чекають вируючі потоки високогірних річок. Рафтинг-тури з нашого табору на річці Чорний Черемош. У програмі турів пороги Гук, Гучок, Біла Кобила, Дідів Лікоть, складні перекати і шивери, кам'яні валуни і бочки. Чорний Черемош - справжній адреналін по-гуцульськи!

Не менше цікавим буде рафтинг на Південному Бузі. Під час водного походу подолаємо Печерські пороги, Стрільченскі перекати, прогуляємося старовинною садибою Потоцьких, в Дзвонисі помилуємося незвичайними скелями, відвідаємо Немирівське городище.

Розклад рафтинг турів на День Конституції:

Рафтинг в Карпатах - один день 
1 день 630 грн
28 червня
П'ять днів на Чорному Черемоші
5 днів 2750 грн
24-28 червня
28 червня-2 липня
Тиждень в Гранітному Побужжі
 7 днів 3180 грн
24-30 червня

 

Піші походи по Карпатах

Карпати

Не підкорити стихію гір - значить не побувати в Карпатах! На святкові вихідні пропонуємо піші походи по Карпатах зі сходженням на найвищі карпатські вершини. Програми турів по Карпатах різноманітні - хребет Свидовець, Горгани, Чорногора ... Кожен знайде щось до душі. Тільки під час трекінгу по Карпатах можна в один день почути трембіту, скуштувати смачну овечу бринзу і полонинський мед, побачити в лісовій гущавині червону руту.

До Дня Конституції плануємо:

Похід по Карпатах: Операція Мараморош
5 днів 2125 грн
28 червня-2 липня
Похід по Карпатах: Найвищими вершинами
6 днів 2340 грн
23-28 червня

Екскурсії в печери

Спустимося в підземелля? Екскурсії в печери Млинки та Угринь дуже захоплюючі. У підземеллі блукаємо заплутаними лабіринтами, протискуємося в вузькі щілини, повзаємо на животах і перелазимо кам'яні брили. З собою відносимо печерні сувеніри та масу позитивних емоцій.

Які ще розваги чекають вас у святкові дні? Вечірні посиденьки біля вогнища, стрільба з лука, квест-ігри, конкурси, збір ягід, грибів, лікарських трав - нудьгувати не доведеться.

Вибирайте напрям, запрошуйте друзів і вирушайте в подорож.