UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Річний план Турклубу 2016

Цей план зорієнтує вас як розпланувати рік, в якому місяці планувати рафтинг, а коли вже і в гори пора, дасть можливість спланувати далекі поїздки, які потребують тривалої підготовки, наприклад, тижневий сплав або подорож у Грузію.

(Зверніть увагу! Ціни, представлені на сайті, відповідають сезону-2015 і будуть переглянуті  за кілька місяців до початку відповідних турів.)

 


 

Січень

- місяць веселих зимових свят

Новорічні тури – святкуймо Новий рік разом  з нами в горах, на лижах та у печерах.

Після свят - друга половина січня не дуже популярна для виїздів, але якщо їхати – то на:
Гори та лижі – 3-5 денні гірськолижні тури з комфортом, а також спортивні походи з рюкзаками і наметами.
Печери – щовихідних ми чекаємо вас у печері  Млинки, а у кого затягнулися канікули, запрошуємо в будні на програму Канікули у печерах.
Кінні тури – взимку у коней відпустка, тож вони з радістю розімнуться у чарівному зимовому лісі із вами на спині.


 


Лютий

- найбільш сніжний місяць

Альпсемінар – 4 дні тренувальних робіт з мотузками на снігу та кризі зі сходженням на Говерлу, тур особливо корисний для тих, хто планує з нами здійснити сходження на Казбек (Грузія) у вересні та Монблан (Франція) у червні – в лютому рівень снігу найбільший, тож практикуватися найкраще!

Гори та лижі – в лютому завжди найбільше снігу, тому можна їхати як на гірські лижі, так і йти у справжній лижний похід. Сніг очікується вже на всіх курортах.
Печери – ми продовжуємо чекати на вас щовихідних у печері Млинки, а також пропонуємо відвідати  печери Атлантида та Оптимістична.
Кінні тури – два дні на свіжому морозному повітрі – найкращі ліки від зимових застуд.


Березень

- відкриваємо нові «гарячі» горизонти

ВелоАнталія – 10-денний велотур у Анталію, катаємо по горах і долинах над теплим Середземним морем. 
Паралельно буде відбуватися піший похід Лікійською стежкою - з рюкзаком на плечах під ніжним сонцем. 

В березні тривають наші регулярні тури у різні печери та на конях.

А 8 березня відсвяткувати ми запрошуємо вас на лижах, у горах і, звичайно, на конях та  у печерах.
Хто не встиг сходити на Альпсемінар у лютому – наздоганяйте у останньому заїзді, що відбудеться на 8 березня.


 


Квітень

Відкриваємо водний сезон!

Ріки Свіча та Мізунка – сплав відбудеться в перші вихідні квітня або останні березня – як піде вода – тур відбувається 1 раз на рік!

Очікуємо високої води:

Рафтинг на Білому Черемоші та Пруті – ці тури проводяться лише у квітні, поки є вода.
Рафтинг на Чорному Черемоші – тут рафтингуємо весь сезон, але у квітні очікуємо найкрутішої води!

Новинка! Сплав по Пд.Бугу у дууже високу воду – буде прикольно! 

У квітні триватимуть наші регулярні тури у різні печери та на конях.


Травень

- весна у розпалі

На початку травня запрошуємо на святкові Тури на травневі:
- Рафтинг-табір на Черемоші діє постійно з кінця квітня і до середини травня із щоденними заїздами  
- перший  весняний Похід у Карпати на 4 дні, або Похід + рафтинг на 8 днів
- перші у сезоні Сплави по Дністру, Пд.Бугу та Случі

Великдень цього року буде 1-3.05.2016, тож приїжджайте на Рафтинг на Черемоші.

Щовихідних у травні пропонуємо:

Рафтинг на Чорному Черемоші – травень найкращий час для рафтингу – вже тепло і все ще є досить висока весняна вода.
Печери – печерний сезон триває весь рік, але з початком сезону літнього активного відпочинку кількість відвідувачів різко зменшується. Печерні тури влітку відбуваються переважно на святкові вихідні.
Кінні тури – для кінних походів травень найкращий місяць, ще не так жарко і мало мух (справжньої фізичної перешкоди для коней). Кінні тури влітку відбуваються переважно на святкові вихідні.

В кінці травня зазвичай тиждень гарної погоди, який ми проведемо у першому 6-денному пішому поході на Чорногору.

Піший похід у Румунію зі сходженням на Молдавяну – високі румунські Карпати та містична Трансільванія із замками та фортецями, все це за 9 днів – похід плануємо на кінець травня (26.05-03.06.2016).


 


Червень

СХОДЖЕННЯ НА МОНБЛАН (ФРАНЦІЯ), Цугшпіце(Німеччина) та Гросглокнер (Австрія) – 14-денна подорож на мікроавтобусі Турклубу зі сходженнями на найвідоміші піки Європи. На 2016 рік - група вже сформована, місць немає. Приймаємо запити на літо 2017 року.

Червень - час корпоративів і святкових турів

У червні на нас чекають двоє святкових вихідних – на Трійцю 18-20.06.2016 і на День Конституції 28.06.2016, на цей час ми приготували підбірки з три-чотири денних програм у всіх напрямках нашої активності.

Червень – час корпоративів – якщо у вас є своя компанія з 20 – 100 чоловік, приїжджайте – ми готові запропонувати вам найкращі умови на Черемоші або Дністрі, у печерах або в горах.

Регулярно у червні:
Рафтинг на Чорному Черемоші – 2-4 денні тури з багаторазовими сплавами по порогах Черемоша та прогулянками в гори. Якщо сподобається, залишайтеся у таборі на довше.
Сплави по Дністру, Збручу, Случі та Пд.Бугу – у червні переважають замовлення на 2-3 денні сплави, погода ще не дуже спекотна, тому можна розраховувати на хороший рівень води. Спробуйте сплави на різних рівнинних річках України і переконайтеся, що кожна з них має свою особливу привабливість.
Походи в гори – у червні більш актуальними будуть походи на 3-4 дні, наприклад, на Свидовець та у Горгани.

На святкові вихідні також запрошуємо у Вело тури, Тури в печери та Кінні тури.


Липень

- час відпусток і тривалих турів

Регулярно у липні:
Сплави по Дністру. Дністер – найкраща річка для тривалих сплавів, тут можна сплавлятися і 5, і 7, і, навіть, 11 днів поспіль і кожен новий день не буде подібний до попереднього – на вас чекають мальовнича природа, цікаві історичні об’єкти, гармонія і спокій.
Сплави по Південному Бугу  - тут також можна сплавлятися більше тижня і посеред незабутніх лісів, полів та кольорових гранітів тиждень спливе зовсім непомітно.
Рафтинг на Чорному Черемоші – влітку ви можете приїхати на кілька днів у Карпати, пожити у нашому таборі у наметах, походити в гори, оглянути водоспади і на останок кілька разів сплавитись на Черемоші. Вода влітку не така висока як навесні, та сплавлятися на надувних байдарках, ще й одночасно купатися – саме те.
Походи в гори – в липні-серпні  найкраще йти у тривалий похід. Ми пропонуємо на вибір: або найпопулярніша і дещо багатолюдна Чорногора, або кам’янистий і загублений від людей хребет Горгани, або прикордонний і все більше схожий на румунські гори хребет Мармароси.

А також, 3-4 денні сплави по Збручу і Случі, екскурсії до печер, кінні та велотури.

Новинка! Похід у Болгарії, район Пірін -  це скелясто-озерна магія. Високі мармурові вершини, незвично багато глибоких і чистих озер та гірські водоспади. Вас чекають екстремальні підйоми з перилами на гори Віхрен (2914 м) та Кутело (2908 м). Тривалість походу: 4 дні (02-05.07.2016).

Цікаво! Дитячий сплав – 5 денний сплав по Дністру для дітей віком від 5 років та дорослих, цікаві ігри та веселі конкурси, пізнавальні екскурсії, вихователі і аніматор - такий собі дитячий табір на воді.Серпень

- час унікальних турів

У серпні відбуватимуться регулярні тури такі ж як у липні + відбудеться ще кілька унікальних турівщо відбувають лише один раз на сезон:
Рафтинг – Трекінг – Джипінг – тур охоплює все найцікавіше в Карпатах: рафтинг на Черемоші, сходження на двотисячники Карпат - Говерлу та Піп Іван, джипінг на полонину в гості до вівчарів під румунським кордоном .
Карпатський Марафон – найдовший піший похід тривалістю 11 днів, що проходить хребтами Горгани і Чорногора. Цей похід - для найвитриваліших.

Весь серпень триватимуть сплави ріками Дністер та Пд.Буг та походи у Карпати тривалістю від 5 до 11 днів – чудова нагода провести відпустку активно.

Закінчення  літа всі святкуватимуть під час святкових вихідних до Дня Незалежності  24.08.2016, які ми проведемо і в горах, і на сплавах, і в печерах.


Вересень

- закінчення літніх турів, початок печерного сезону
+Грузія

Погода дозволить нам провести ще кілька Сплавів по Дністру,
із збільшенням кількості дощів у Карпатах підніметься вода і Рафтинг на Черемоші стане цікавішим,
менш гаряче сонце зробить приємнішими Кінні тури.

І найголовніше – відкриваємо Печерний сезон – з початком навчального року кількість відвідувачів у печерах різко збільшується.

Тури в Грузію: 
Вже традиційно у вересні ми розпочинаємо серію турів в Грузії. Приєднуйтеся до таких програм:

Грузія:Трекінг, рафтинг + Казбек, 15 днів – комбінована подорож, що поєднує у собі піший похід та сходження на найвищу вершину Грузії Казбек 5033м, рафтинг гірською рікою Ріоні та екскурсійне відвідання цікавих історичних та природніх об’єктів Грузії. Старт походу – перші дні вересня.
Паралельно відбудеться скорочена версія програми (без рафтингу) Грузія: Казбек+трекінг, 11 днів.

 

Сходження на Лайлу в Грузії (Сванетія), 6 днів - чудовий варіант для продовження своєї "кар'єри" гірського туриста після трекінгу Кавказом чи зимових походів в Карпати. Вершина надзвичайно мальовнича, з неї відкриваються чудові краєвиди на Головний Кавказьський хребет, видно навіть Ельбрус. Складність вершини 2а.  Старт походу – середина вересня.


 


Жовтень і Листопад

- місяці печерних екскурсій та кінних турів

+Анталія

Із погіршенням погоди ми запрошуємо вас щовихідних до печери Млинки, де стабільна температура і вологість, завжди гарно мерехтять кристали у світлі ліхтариків і ще тиждень болять синці від класної спортивної екскурсії.
Також, ми проводимо виїзди до тернопільських печер Кристалічна, Вертеба та Оптимістична, а неподалік Камянця-Подільського – до печери Атлантида.
Переглянути Всі спелеотури

Школярів та студентів ми запрошуємо на час канікул приїжджати в будні на 5-денні програми Канікули у печерах  і Канікули на Спелеохаті.

Кінні тури  – кілька сонячних днів, що залишились варто провести у сідлі, налагоджуючи зв'язок із великою дружньою твариною.

На початку листопада запрошуємо повернутися в літо на Середземне узбережжя Туреччини і провести кілька днів з сонцем і морем Анталії:)
ВелоАнталія – 10-денний велотур у Анталію, катаємо по горах і долинах над теплим Середземним морем.
Паралельно буде відбуватися піший похід Лікійською стежкою – з рюкзаком на плечах під ніжним сонцем. 

В цей час варто потурбуватися про замовлення Новорічних турів.

Грудень

- перші і найдешевші лижні виїзди

Як тільки випаде перший сніг треба їхати кататися на лижах. Чому?

Тому, що:
- вартість всіх послуг в грудні майже не третину менша ніж у наступні зимові місяці (абонементи, прокат спорядження та проживання)
- мало людей на схилах, немає велетенських черг до  підйомників і не потрібно розминатися на трасі з цілою юрбою однодумців
- увага! Мало снігу. Так, якщо буде несніжна зима, можна не дочекатися снігу. Треба переглядати вебкамери з місцевості і обережно ставитись до курортів, які не мають штучного засніження –  наприклад, Драгобрат та Славське. На Буковелі ж сніг насипають штучний, тож за наявності від’ємної температури вночі, можна бути певним, що кататись буде на чому.

У грудні триватиме сезон печерних і кінних турів.


Переглянути Календар турів на сайті.

Вдалого вам року! Подорожуйте з нами.

Піший похід у Румунію зі сходженням на Молдавяну – високі румунські Карпати та містична Трансільванія із замками та фортецями все це за 9 днів – похід плануємо на кінець травня.