UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Тури на Новий рік 2013

Тури в Карпатах зі сходженнями в гори, катанням на Буковелі або спортивні походи на лижах. + Весела і рухлива програма зустрічі Нового року, затишна садиба або екстрим у наметі. А також, новорічні тури у печерах Західної України. Слабо, зустріти новий рік на глибині 30 м під землею :)

Новий рік в Карпатах 2013

ціни на зиму 2013-2014 будуть оновлені до 1.10.2013

діятиме знижка за раннє бронювання

 

Дикий Новий рік під Петросом

Новорічна мандрівка зі сходженням на Петрос – другу за висотою і одну з найскладніших українських вершин. Чотири дні високо в горах серед снігів і неймовірних краєвидів. Проживання у високогірному туристичному притулку по-дикому: багатомісні кімнати, ночівля у спальниках при температурі 7-8 градусів, туалет на дворі, вода – топлений сніг. Зустріч Нового року біля вогнища, ігри, санки, сніжки. Приєднуйтесь, буде весело і гамірно!!
 

тривалість: 4 дні                дата заїзду: 30.12-2.01.2013                     ціна: 925 грн

П’ять днів у Карпатах:  сходження на Говерлу із попереднім тренувальним виходом на полонину, катання на Буковелі, виїзд на Драгобрат, де на вибір, можна покататись на лижах, або здійснити сходження на вершину Близнюки. Новорічна програма з іграми і конкурсами, зустріч Нового року на полонині біля  гуцульської ватри (вогнища). Економ-пропозиція передбачає проживання у 4-місних кімнатах типу «купе» з  двоповерховими ліжками, зручності у будинку,  спрощене харчування. Участь можуть брати як новачки, так і досвідчені лижники.
тривалість: 5 днів                дата заїзду: 29.12-2.01.2013                     ціна: 2100 грн

Варіант даного туру з більш комфортним проживанням – 2800 грн.

Новорічний Гірськолижний тиждень у Карпатах

Тижнева програма складається з двох частин: лижної - катання на гірськолижному курорті "Буковель"  та гірської - сходження на найвищу вершину України - г.Говерлу (2061 м) і підготовчі виходи на менші вершини. 
У програмі:  
зустріч Нового року з конкурсами і призами, 
запальні пісні і жарти, та інтригуючі історії про життя в горах - від славного гуцульського музики Романа Кумлика, 
обід у традиційній карпатській "колибі", гаряча сауна. 
Проживання у комфортній садибі зеленого туризму.
тривалість: 7 днів                дата заїзду: 27.12-2.01.2013//29.12-4.01.2013      ціна: 3150 грн

Спортивний лижний похід: Перевірка на міцність- Кукуль

Класичний лижний похід у Карпатських горах вимагає хорошого рівня фізичної підготовки, сили волі, витривалості, взаємопідтримки, командної роботи. Однак фізичні витрати з надлишком компенсуються духовним задоволенням від споглядання чудових краєвидів, спілкування з новими друзями і переповнення яскравими враженнями...
Похід для тих, хто не боїться зими в горах і прагне оволодіти навичками пересування на туристичних лижах.
Ночівлі в наметах під відкритим небом.

тривалість: 4 дні                дата заїзду: 30.12-2.01.2013                     ціна: 980 грн
 

Новий рік в печерах

Печери Західної України: Млинки, Угринь, Вертеба

За три дні ви детально ознайомитесь з печерою Млинки, відвідавши три її райони кожен з яких відрізняється  розмірами залів, кольорами кристалів, глибиною тріщин; побуваєте в печері Угринь - невеликій сусідці печери Млинки, де взимку полюбляють гуртуватися кажани; та зможете полежати на справжній трипільській лежанці в музеї трипільської культури - печері Вертеба. Особливого компанійського духу додасть подорожі ночівля на двоповерхових багатомісних ліжках у Спелеохаті.
Зустріч Нового року - під землею! 
У новорічному варіанті програми другий вихід в печеру Млинки переноситься на ніч, з тим, щоб рівно о півночі бути на глибині 30 м під землею.
 

тривалість: 3 дні                дата заїзду: 30.12-1.01.2013                     ціна: 690 грн

 

 

Сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Рада Дараба - кемпінг в Карпатах

Похід на Піп Іван літом

Сходження на Казбек