UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Як замовити тур

Попри те, що фізично ми знаходимось у Тернополі, більшість туристів приїжджають до нас з Києва, Одеси, Донецька, Харкова та інших міст України, а також Білорусії, Молдови, Польщі тощо. Тому, ми переважно орієнтуємось на київські потяги.

Замовлення наших турів здійснюється по електронній пошті, гроші переказуються на рахунок та передаються готівкою на початку туру.

Тому, практично немає значення, де ви перебуваєте  - наші тури можна замовити всюди.

Як бронювати тур?

  1. Для того, щоб забронювати тур, який вам сподобався, найпростіше натиснути кнопку "Замовити тур" в кінці кожної програми. У формі, що з'явиться, потрібно буде ввести своє ім'я, контакти, кількість учасників та обрати бажану дату.
  2. Впродовж доби наш менеджер надішле вам інформацію про можливість участі у турі у бажані дати, повідомить про наявність місць, при потребі запропонує альтернативні програми.
  3. Коли тур, дати, кількість учасників та інші деталі узгоджено, потрібно купувати квитки та підтверджувати свою участь завдатком. Завдаток становить 30% вартості туру і перераховується на наш рахунок (Способи платежу). Решта грошей передається інструктору при зустрічі на початку туру.
  4. Одночасно потрібно заповнити Анкету (прийде разом з відповіддю менеджера), в якій вказується ПІП та адреса (для оформлення страховки), дата і час приїзду та відїзду (для ретельного планування програми туру), потреба в спорядженні на прокат тощо. 
  5. Після внесення завдатку, на ваш e-mail прийде Квитанція про оплату, в якій буде вказана сплачена сума, решта до оплати, замовлене спорядження тощо. Цю Квитанцію потрібно мати при собі на турі.
  6. За 2-3 дні до початку туру менеджер повідомить контактний телефон зустрічаючого, точне місце і час зустрічі.

 

Гарантії

За вашим бажанням, ми можемо укласти договір на туристичне обслуговування, з дотриманням всіх формальностей. 

Разом з тим, ми вважаємо, що найкращою гарантією нашої порядності є репутація Турклубу та позитивні відгуки туристів. Ми зацікавлені в тому, щоб ви були задоволені.

Про Турклуб

Сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Рада Дараба - кемпінг в Карпатах

Похід на Піп Іван літом

Сходження на Казбек