UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Екскурсії в печеру Млинки: тури та Спелеохата

Турклуб проводить екскурсії в печеру Млинки в двох форматах:

  • комплексні тури: тут у вартість включено весь спектр послуг, якими традиційно користуються туристи у мандрівці до печер (транспорт, екскурсії, прокат спорядження, проживання, харчування тощо);
  • окремі послуги: цей формат передбачає самостійне планування подорожі та окреме замовлення потрібних послуг.

За вартістю сума витрат на окремі послуги приблизно дорівнює вартості аналогічного туру. Тобто, якщо ви замовите окремо весь набір послуг з туру "Шалені вихідні", то отримаєте підсумок ідентичний вартості туру. Водночас замовлення окремих послуг дозволяє заощадити на прокаті спорядження чи дає можливість приготувати улюблені страви на вечерю.

Комплексні тури до печер

Спелеотурів є досить багато. Найпопулярніший з них "Шалені вихідні" передбачає 3 екскурсії в печеру Млинки. Інші тури включають відвідування таких печер як Вертеба, Угринська, Атлантида та Кришталева. Кожна печера унікальна та цікава по-своєму. Печера Вертеба освітлена та має експозицію трипільських знахідок (кісток та черепків), Угринська - цікава для любителів вузьких ходів та завалів, Атлантида має непогані кристали та овіяна величезною кількістю легенд. Детальніше про ці печери можна дізнатись у розділі Спелеокраєзнавство

Традиційно, спелеотури починаються та закінчуються в Чорткові, оскільки це місто розташоване найближче до більшості печер. Тури, які передбачають також екскурсійну програму, можуть починатись у Тернополі та закінчуватись у Кам'янці-Подільському.

Тури до печер, як правило, включають весь спектр необхідних послуг від місця старту до фінішу: зустріч на вокзалі, транспорт вздовж маршруту, проживання у готелі (чи Спелеохаті), харчування, супровід гіда на маршруті, власне екскурсії до печер, прокат необхідного спорядження, страхівку та вхідні квитки у музеї.

Всі спелеотури

Окремі спелеопослуги у Спелеохаті

Окремі послуги надаються на базі Спелеохати. Ви можете замовити довільний набір доступних послуг:  кілька екскурсій в Млинках або зустріч у Чорткові на мікроавтобусі + 3 екскурсії + проживання без прокату спорядження та харчування або тільки проживання. Щоправда, ми з підозрою ставимось до груп, які не планують відвідувати печеру, оскільки надмірне вживання алкоголю, як правило, шкодить не тільки здоров'ю.

Спелеохата - це туристичний притулок, який складається з двох великих кімнат на першому поверсі, окремої кімнати на другому поверсі та великої їдальні, що дозволяє самостійно готувати їжу (газ, тепла вода, базовий посуд). Жителі можуть скористатись гарячим душем та "туалетом в приміщенні". Спелеохата може одночасно прийняти дві групи по 14 чол і одну групу з 6 чоловік. Це оптимальний варіант не тільки для студентського відпочинку з друзями, а й для гуртків чи організацій, які планують виїзди на природу з елементами активного відпочинку.

В Спелеохаті також можна замовити екскурсію підвищеної складності по Зондер-маршруту, екскурсію в печеру Угринську, в печеру Вертебу чи поїздку на Джуринський водоспад.

Детальніше про Спелеохату Спелеохата на Google+

   
     
 
 
     
     
 
 
     

 

сталактити в Млинках

Сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Рада Дараба - кемпінг в Карпатах

Похід на Піп Іван літом

Сходження на Казбек