UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Англомовні гіди для активних турів

Отже, чи потрібно вам замовляти додаткового англомовного гіда?

Ми рекомендуємо скористатись цією послугою великим групам (>10 чол), серед яких ніхто не знає української.

Ваші гіди говорять?

Більшість наших інструкторів вивчали англійську в школі, але дехто часом прогулював уроки в походах. Тобто ми гарантуємо, що у вас не буде проблем з спілкуванням на буденні теми, вам пояснять що можна робити, і що не варто. Можливо при цьому знадобляться руки чи папірчик з олівцем. Але базові потреби будуть забезпечені. Разом з тим, вам буде нелегко спілкуватись про місцеву природу, мешканців та цікаві об'єкти по маршруту. Звичайно багато залежить від компанії і настроїв. Часто мовні бар'єри тільки пожвавлюють подорож, з'являються додаткові завдання, мандрівка стає більш яскравою та захоплюючою. Якщо ви плануєте приєднатись до збірного туру з нашого календаря, то велика ймовірність, серед інших туристів будуть люди, які добре знають англійську чи іншу європейську мову. Тобто у вас буде помічник в спілкуванні та співрозмовник.

Кому варто замовити англомовного гіда?

Гід буде корисним для:

  • великих груп. Якщо вас більше 10-15 чол і ніхто не знає російської чи української, і всі ви хочете почути цікаві розповіді про район подорожі, розпитати про історію, культуру та природу нашого краю - замовте додаткового гіда. З великою групою, як правило, працює інструктор, який добре володіють англійською, але все ж навряд чи він зможе задовільнити цікавість всіх допитливих учасників. 
  • спеціалістів, які приїхали з метою навчання чи роботи. Тобто якщо ви хочете усунути будь-які перешкоди в сприйнятті інформації від гіда та навколишнього світу, бути незалежним у спілкуванні з місцевими жителями та швидко задавати питання та отримувати відповіді - замовляйте персонального гіда.

Хто вони?

Як правило, у якості додаткових гідів для супроводу іноземців у наших турах, ми запрошуємо студентів-філологів чи випускників, які добре знайомі з мовою, молодих викладачів чи людей, які бували за кордоном і добре володіють тією чи іншою мовою. Традиційно вони близькі до туризму та бували в різних походах. Разом з тим вони не є професійними  інструкторами з туризму, тому групу також супроводжує підготовлений інструктор-керівник.

Вартість послуг

Гід-перекладач на англійську чи німецьку мову  - 25 дол./день

Вартість перекладача на інші мови узгоджується додатково.