UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Яблуниця

Сьогодні це відомий кліматичний курорт. Свіжість наповнює легені. Шум води заколисує. У Прут впадає Прутець Яблуницький. У його верхів'ї на висоті понад 850 м н. р. м. знаходиться село Яблуниця (8 км від Татарова і 35 км від Яремче). За останнім переписом, населення становить  близько 8500 чол., площа земель сільської ради - 9424 га. Після села Татарів в напрямку Яблуницького перевалу починається крутий тривалий та виснажливий підйом, але витрачені зусилля оплачуються сторицею: дорога сягає перевалу, звідки відкривається неповторна панорама величі карпатських хребтів.
Яблуниця - провідний центр гірськолижного спорту на Прикарпатті. Пологі схили дають можливість спробувати свої сили у гірськолижному спорті навіть початківцям. Тут знаходяться 6 гірськолижних витягів.
Яблуницькі надра багаті на мінеральні джерела, а на відстані 25 км знаходяться відомі джерела "Поляна Квасова". Із села можна здійснити піші подорожі на Говерлу, Петрос, Хом'як, а верхи на конях вийти на полонини і самим взяти участь у виготовленні сиру з овечого молока - бринзи. Влітку відпочивальники без особливих зусиль назбирують повні кошики малини, суниць і чорниць (усі ягоди екологічно чисті). Є можливість повернутися додому із запасом сушених білих грибів, лікувальних трав, зібраних власноруч. Все це і багато іншого постійно приваблює людей на відпочинок до гостинних мешканців Яблуниці.