UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Татарів

Якщо подорожувати до витоку Прута, то наступним на шляху буде старовинне село Татарів, яке з 1948 по 1992 роки мало назву Кремінці. Село знаходиться на висоті 750 м н. р. м. та на відстані 27 км від Яремче. Першу письмову згадку про нього зустрічаємо в документах другої половини XVII століття. Це запис метрики мешканця Татарова з датою 20.01.1676 року. Цей документ знаходиться у старовинних архівах. За останнім переписом кількість населення становить більше 1500 чол., площа земель сільської ради - 8285 га.
Татарів здавна відомий як кліматичний низькогірський курорт. Усі, хто коли-небудь тут відпочивав, по-справжньому відчули чудодійну властивість своєрідного мікроклімату Татарівської ущелини. У кінці XIX - XX століття цей курорт був популярним у Європі.
Звідси здійснюють піші мандрівки на гори Хом'як та Синяк.
Серед людей існує легенда про назву села. Під час татарських набігів мешканці поселення зупинили ворогів зрубаними смереками і камінням, якими повбивали вершників. Та залишилась живою жінка, котра вела військо. Вона зайшла до хати напитися води, а господиня сказала, що води нема, а є молоко. Коли татарка схилилась над ним, гуцулка штовхнула її та втопила.