EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Rafting on Zbruch River, 2 days

Price: 85 $
Duration: 2 days
Order tour

If you have any questions please call us

+38 096 212 40 71

banner picture
Rafting on Zbruch River, 2 days

Floating on Zbruch river is attractive first of all with it's wild places - the river is not very popular among tourist yet. The river is generally plain, but has a dynamic floating, a lot of bends, thresholds and rapids. Through the green thickets glances the banks of deep canyon. For the long period of time Zbruch was a border between countries and empires, thats why a lot of ruined forifications are located on it's banks. We start our journey near the castle in Kudryntsi and finish it by side of fortifications in Okopy and Zhvanets.

Include in the price
 • guide service
 • general rafting equipment 
 • accommodation in the tents
 • transfer according to the tour programme
Price not includes
 • sleeping set rental
 • tickets to Khotyn Castle
 • English-speaking guide
 • insurance
Time and meeting place for the tour

Meeting at the railway station in Kamyanets-Podilski at 9 am

day 1. Rafting on Zbruch, walk to the ruins of the Kudrynetsky Castle

 • meeting at the railway station in Kamyanets-Podilsky
 • transfer to the river 
 • preparations for the floating, safety precautions, breakfast on the river banks
 • walk to the ruins of the Kudrynetsky Castle, build on 17 century, according to a legend a young prisoner-girl was walled alive by the Turks  there 
 • rafting route: Kudruntsi village - Panivtsi village, 16 km 
 • the river floats through the picturesque unfrequented places. The green thickets sometimes makes way to amazing views of wide meadows and high slopes. There are a lot of places for simming, jumping to the water with a swing tied to the tree.
 • camping 
 • dinner

day 2. Rafting on Zbruch river, excursion to the Khotyn Fortress

 • breakfast, packing the camp
 • rafting route: Panivtsi village - Isakivtsi village, 14 km
 • the narrow river becomes wider, the stream slower - we approach the place were Zbruch confluence with mighty Dniester. The river makes loops under the high banks, on witch the Okopy fortifications were build in 17 century. Above the river a rest of watchtower is guarding. In different periods of history there met two or even three countries. A memorial sign was set there - a cock who sings for three countries in Okopy. Today it is the border between Ternopil, Chernivtsi and Khmelnytsk regions.   
 • lunch during the floating 
 • optionally - the excursion to the Khotyn castle. The castle is one of the biggest and the best preserved in Ukraine and Europe. In 1621, during the Turkish-Polish War, there a final unequal battle was held between the prevailing army of Osman Empire and Polish-Ukrainian army. Kozaks, leaded by hetman Petro Sahaidachny - kozaks win that battle.
 • transfer to Kamyanets-Podilsky.

Time and place of ending the tour

Departure from Kamyanets-Podilsky should be planned after 6 p.m.

Clothes and boots:
 1. Polyethylene raincoat (Rent)
 2. Sport wear
 3. Jacket
 4. Convenient every day clothes for hotel and city
 5. Sneakers
 6. Underwear
 7. Shorts
 8. Clothes for rafting with sleeves
 9. Sandals rafting with heel fixing
 10. Cap / panama
 11. Swimsuit / swimwear
 12. Rafting shoes
 13. Sunglasses
Equipment:
 1. Sleeping set (sleeping bag+sleeping pad) (Rent)
 2. Tent
 3. Personal dishes: metal or plastic (so that it does not crash) plate, spoon, mug
 4. Travel bag / backpack
Other:
 1. Sunblock cream
 2. Hygiene products: toothbrush, paste, towel
 3. Camera
 4. Garbage bags
Фізична підготовка та безпека

Сплав по Збручу підійде тим, хто хоче провести час активно, та не надто екстремально. Сплав підійде сім’ям з дітьми чи активним людям старшого віку.

Перед початком сплаву учасники отримують рятувальні жилети. Основним плавзасобом є катамаран, рідше використовуємо рафти та байдарки. Щоб було зручно катамарани обладнані сидіннями й палубою для особистих речей. Одне місце на судні відводиться інструктору.

Тури мають форму лінійного походу. Група щодня проходить- близько 20 км. Для цього, потрібно провести на катамарані чи рафті до 7 годин. Залежно від погоди, підготовки та бажання туристів, інструктор на місці,  може змінювати ділянку для сплаву, збільшуючи чи зменшуючи денний кілометраж.

Сплавлятись можуть усі охочі без попереднього досвіду.
Якщо ви здорові та добре себе почуваєте сплав для вас буде в радість.

На сплаві потрібно веслувати.  Крім того що ми будемо купатися і насолоджуватися краєвидами, ми ще й підкачаємо м’язи рук.

Транспортування речей, проживання та гігієна

Транспортування речей
Відпочинок на Збручі в формі сплаву не має транспортного супроводу. Речі учасників та загальне таборове спорядження сплавляється на катамаранах разом з групою. Для перевезення речей катамарани обладнуються палубою. Щоб особисті речі під час транспортування не намокли, потрібно їх герметизувати. З цим завданням чудово впораються цупкі поліетиленові мішки, в які потрібно помістити речі, перед тим як складати їх у сумку чи рюкзак. Загортати сумку у поліетилен не варто, оскільки його легко пошкодити під час сплаву.

Мобільний зв’язок та живлення

Територія, на якій проходять сплави на катамаранах та рафтах, охоплена мережею мобільних операторів Київстар, Vodafon, та є місця, де якість зв’язку значно знижується через природні перепони. Доступу електрики під час сплаву н буде, тож намагайтесь берегти заряд акумулятора, використовуючи телефони чи інші гаджети лиш в разі крайньої потреби.

Ночівля

Ночівля відбувається у наметах. Наші намети розраховані на 2-4 осіб і багаторазово перевірені під час грози, вітеру. Використовуємо намети таких фірм виробників як Hannah, TerraIncognita, Sportland. Для ночівлі знадобиться спальний мішок та каремат.

Гігієна

На місцях ночівлі не має обладнаних душових кабін чи туалетів. Воду для вмивання завжди можна набрати у джерелі, й при потребі трішки підігріти на вогнищі. При бажанні можна замовити похідну баню. У якості туалету використовуємо намет і щоб не захаращувати стоянки - лопатку для закопування екскрементів.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Для дітей, що беруть участь у спавах по Збручу діють знижки: для дітей віком до 6 років участь безкоштовна, для дітей віком до 12 років діє знижка 50 %.

 

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Відповідальність за безпеку учасників туру і інших осіб несуть виключно власники тварини. У разі, якщо в результаті присутності тварини власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

На всіх наших турах, окрім турів з проживанням в садибах, практикується приготування їжі в умовах похідної кухні. Страви схожі на ті, які готують в спортивних походах:каші з м'ясом, перші страви,  український борщ, салати або нарізка з сезонних овочів, багато печива. На наших турах можна спробувати автентичні страви - банош і мамалигу.

Для організованих та корпоративних груп пропонуємо додаткові страви.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Для вегетаріанців зазвичай подаємо ті ж страви, що готуються для всіх, але без м'яса, з додатковою порцією сиру.

avatar
Юля
August 2015

 

Відгук вийшов не надто емоційний, як то зазвичай буває, проте трохи Дністровських перлів назбирала. Ще на початку літа мріяла про сплав по Збручу з його принадами. Та не так сталося, як гадалося... Через відсутність дощів Збруч страшенно пересох і сплав перенесли на Дністер. Ну і самі розумієте як воно, коли намрієш собі щось одне, і в якийсь момент щось пішло не так...І все-таки мандрівка відбулась найкращим чином у компанії таких самих непосидючих туристів))) Друга частина моєї подорожі видалась навпаки- надто емоційна, але про це потім, спочатку сплав)) Тиждень назад, сьома година ранку, світанок на Дністрі, на термометрі приблизно +10, мо трошки більше, ранкова прохолода пробирала навіть через фліс. А за годину- півтори треба виходити на воду... Чого його не сиділося дома??? Ці підступні думки... Хотілося під теплу ковдру і.. спати... Тим часом ладнали катамарани, готували перекус, знайомилися, слухали техніку безпеки на воді. Трохи-по-троху повітря потеплішало, в руках десь взався фотоапарат, життя набувало яскравих барвів Смайлик «wink»
І трошки Дністровських перлів: і в прямому, і в переносному сенсі)) Цим маршрутом подорожувала вдруге.
Мабуть саме за це отримала винагороду: знайшла в Дністрі мушлі з малесенькими річковими перлами)) Іноді корисно пройтися старими стежками! Цікаво було порівнювати спогади про "тоді" з тим що бачила зараз. А по приїзді додому залізти у старі фотографії і порівняти знімки. І тішитися, якщо знаходилося два фото зроблені майже з того самого місця з різницею у три роки! Тоді здавалося, що ми нещадно багато гребли. Зараз, пам"ятаючи маршрут" здавалося, що ми ледарюємо. Хоча першого дня таки довелось помахать веслом чимало)) В продовж всього сплаву нам трапилося кілька церков. Зважаючи на святкові вихідні, у храмових дзвінницях мелодійно видзвонювали дзвони.
А ще одною принадою сплаву є обіди. Не просто обіди, а обіди на воді, не причалюючи до берега. Дбайливо приготовані з ранку нашим завгоспом Людмилою, вони якось по-особливому смакували, дрейфуючи на катамарані чи байдарці. І обов"язково компот із свіжих фруктів-ягід! Байдуже, що я тут вже була. В душевні компанії завжди цікаво подорожувати, навіть якщо інших учасників подорожі бачиш вперше.

Відгук вийшов не надто емоційний, як то зазвичай буває, проте трохи Дністровських перлів назбирала. Ще на початку літа мріяла про сплав по Збручу з його принадами. Та не так сталося, як гадалося... Через відсутність дощів річка  Збруч страшенно пересох і сплав перенесли на річку Дністер. Ну і самі розумієте як воно, коли намрієш собі щось одне, і в якийсь момент щось пішло не так...І все-таки мандрівка відбулась найкращим чином у компанії таких самих непосидючих туристів))) Друга частина моєї подорожі видалась навпаки- надто емоційна, але про це потім, спочатку сплав)) Тиждень назад, сьома година ранку, світанок на Дністрі, на термометрі приблизно +10, мо трошки більше, ранкова прохолода пробирала навіть через фліс. А за годину- півтори треба виходити на воду... Чого його не сиділося дома??? Ці підступні думки... Хотілося під теплу ковдру і.. спати... Тим часом ладнали катамарани, готували перекус, знайомилися, слухали техніку безпеки на воді. Трохи-по-троху повітря потеплішало, в руках десь взався фотоапарат, життя набувало яскравих барвів Смайлик «wink»
І трошки Дністровських перлів: і в прямому, і в переносному сенсі)) Цим маршрутом подорожувала вдруге.
Мабуть саме за це отримала винагороду: знайшла в Дністрі мушлі з малесенькими річковими перлами)) Іноді корисно пройтися старими стежками! Цікаво було порівнювати спогади про "тоді" з тим що бачила зараз. А по приїзді додому залізти у старі фотографії і порівняти знімки. І тішитися, якщо знаходилося два фото зроблені майже з того самого місця з різницею у три роки! Тоді здавалося, що ми нещадно багато гребли. Зараз, пам"ятаючи маршрут" здавалося, що ми ледарюємо. Хоча першого дня таки довелось помахать веслом чимало)) В продовж всього сплаву нам трапилося кілька церков. Зважаючи на святкові вихідні, у храмових дзвінницях мелодійно видзвонювали дзвони.
А ще одною принадою сплаву є обіди. Не просто обіди, а обіди на воді, не причалюючи до берега. Дбайливо приготовані з ранку нашим завгоспом Людмилою, вони якось по-особливому смакували, дрейфуючи на катамарані чи байдарці. І обов"язково компот із свіжих фруктів-ягід! Байдуже, що я тут вже була. В душевні компанії завжди цікаво подорожувати, навіть якщо інших учасників подорожі бачиш вперше.