UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Страхування під час туру

Загальна інформація

Коли група відправляється на тур, обов’язковою умовою є страхування кожної особи. Ми виписуємо страхові поліси на всі тури без виключення.

Залежно від рівня ризику туру ми виписуємо такі типи страховок:

1) проста – для турів без підвищеного фізичного навантаження та ризику: сплави по р. Дністер, Пд. Буг (без порогів), Збруч та інших річках без порогів, простих екскурсій у печери (Вертеба, Кристалічна) тощо;

2) з елементами екстріму – для рафтингу на р. Черемош, Пд. Буг (з порогами), Свіча і Мізунка, інших рік з порогами, спортивних спелеовиходів, кінних походів тощо.

3) спортивна - для катань на гірськолижних курортах Буковель, Драгобрат і ін. 

Страхові виплати

Договір комплексного страхування туристів (КСТ) передбачає дві страхових суми:

- медичне cтрахування - покриття витрат, пов’язаних з наданням медичних послуг (до 2000 грн.);

- cтрахування від нещасних випадків - страхові виплати внаслідок нещасних випадків, що призвели до короткочасних травм: різноманітні тілесні ушкодження, переломи, опіки, обмороження (до 2000 грн.).

Медичне страхування передбачає грошові виплати у розмірі, що відповідає розміру витрат на отримані медичні та інші послуг, але не більше 2000 грн. Тобто, це включає в себе витрати на лікування, медикаменти, транспортування до медичного закладу. Для отримання таких виплат обов'язковою умовою є наявність чеків та рахунків за надані послуги та придбані лікарські засоби, в тому числі і за транспортні послуги. Без підтверджуючого документа, послуга не вважатиметься наданою, і виплата за неї здійснюватись не буде.  

Страхування від нещасних випадків передбачає виплати у процентному відношенні до страхової суми (2000 грн.) залежно від характеру ушкодження.

Види можливих ушкоджень та розмір страхових виплат 

Характер ушкодження Розмір виплати
1 Вивих:  
  плеча, передпліччя, кисті, надколінка, стопи, пошкодження меніску колінка 5%
  стегна 15%
2 Розрив:  
  сухожилля 5%
  Ахіллового сухожилля 10%
3 Перелом:  
  фаланги одного пальця, малогомілкової кістки, однієї кістки стопи 5%
  фаланги двох пальців 7%
  фаланги трьох і більше пальців, лопатки, ключиці, ліктьової кістки, променевої кістки, кисті, кісток тазу, надколінка, великогомілкової кістки, двох кісток стопи 10%
  плеча, ліктьової і променевої кістки одночасно, кісток передпліччя, обох кісток гомілки, трьох і більше кісток стопи 15%
  стегна 20%
4 Забій внутрішніх органів (селезінки, нирки (нирок)) 5%
5 Опіковий шок, опікова хвороба 15%

Страхові суми не виплачуються, якщо травми були спричинені самому собі навмисне, або ж були отримані у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Також не покриваються витрати, пов’язані із нещасним випадком внаслідок вроджених, хронічних, онкологічних хвороб, що почались перед туром, вагітністю, венеричних захворювань, стоматологічних захворювань тощо.

Страхові суми можуть бути збільшені за бажанням клієнта.

Оформлення страхівки та дії під час страхового випадку

Для оформлення страхівки потрібно, щоб група,яка відправляється на тур надіслала наступні дані: ПІП кожного учасника, дати народження та адреси прописки.  Інформацію потрібно подавати завчасно, хоча би за 2 дні до початку туру.

При настанні страхового випадку:

1. Керівник туру дзвонить в страхову компанію та повідомляє про його настання, ПІП особи, з якою він трапився, номер та строк дії договору КСТ, місцезнаходження.

2. Застрахована особа звертається в медичний заклад для надання їй медичних послуг. 

3. При потребі потрібно викликати транспорт для перевезення особи до медичного закладу. Страхова сума покриває витрати на транспортування лише за наявності виставленого рахунку про перевезення. Тобто, якщо це швидка допомога, рятувальна служба чи перевізник, зареєстрований як фізична особа-підприємець тощо, тоді страхова компанія буде відшкодовувати ці витрати. Якщо ж це звичайний перевізник, віз з конями тощо, розраховуватись потрібно лише з власних коштів.

4. При отриманні послуг від лікаря, важливо зберігати усі рахунки та чеки про лікування, придбані лікарські засоби тощо.

5. Для отримання виплати, потрібно на протязі 15 календарних днів з моменту повернення застрахованої особи до постійного місця проживання подати в страхову компанію наступні документи: письмоу заяву про страховий випадок, Договір КСТ, документи, що підтверджують факт надання медичної допомоги, оригінали рахунків на оплату медичних послуг, виписку з історії хвороби, документи, що посвідчують особу та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.