UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Харчування у поїздках з бусом

Поїздки з бусом - це довгі подорожі (більше 7 днів) за кордон, які як правило починаються в Тернополі, включають довгий переїзд (1-2 доби) до місця початку походу, і ще довше (з відвідуванням різних цікавих об'єктів) повернення на батьківщину. 

Харчування в таких турах ділиться на три види:

  1. харчування в бусі
  2. харчуавння в місті
  3. харчування безпосередньо в поході
Харчування в бусі на початку подорожі дуже схоже до харчування на сплаві. В меню присутні свіжі овочі, ковбаси та інші продукти, які швидко псуються. Коли наш холодильник вже зовсім зігрівається харчування в бусі стає більше схожим на харчування в горах. Свіжих салатів і ковбаси стає все менше, а тушонки все більше. Якщо тур дуже довгий (більше 10 днів), можливе використання сушених продуктів. 
Як правило, біля бусу ми користуємось певними зручностями у вигляді столика та стільців, великого намету на випадок непогоди тощо.
Харчування в місті - це режим, який включається в цивілізованих місцях, де неможливо приготувати їжу на газі. Цей режим дозволяє познайомитись з місцевою кухнею. Як правило, харчування в містах не входить до вартості наших турів.
Харчування в поході вмикається, коли ми не ночуємо біля бусу, і як правило залежить від того, в якому поході ми перебуваємо. Наприклад, якщо це виїзд на Молдовяну - то використовуємо меню пішого походу.