UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Як правильно одягати гідрокостюм

Гідрокостюми для рафтингу використовуються в Карпатах  весною постійно та влітку в прохолодну дощову погоду. Каякери та байдарочники можуть вдягати гідрокостюми навіть в жарку погоду, оскільки навіть влітку вода в гірських річках досить прохолодна.

Турклуб пропонує напрокат гідрокостюми мокрого типу з еластичного неопрену товщиною 3-4 мм. Вони намокають, але зберігають тепло. Як правило, гідрокостюми не мають рукавів, щоб було зручно веслувати. Гідрокостюми є різних розмірів, тому при замовленні, особливо на травневі свята, радимо ретельно поставитись до заповнення таблички зі своїми параметрами. Таким чином ми зможемо підібрати оптимальний для вас розмір. В святковий період кількість вільних гідрокостюмів обмежена, тому, швидше за все, ви не зможете підібрати костюм на місці.  Загалом гідрокостюми досить еластичні, а також розтягуються при намоканні. Гідрошкарпетки та рукавички доповнюють одяг водного туриста.
Ми щоночі просушуємо гідрокостюми та гідрошкарпетки, тому вранці ви щоразу отримуватимете практично сухий одяг. Гідрокостюми можуть бути злегка вологими в самому низу штанин - ця частина зазвичай висихає останньою.

Як вдягати гідроречі

Оскільки речі активно видаються напрокат, ми не радимо вдягати їх на "голе тіло". Звичайно, ми намагаємось регулярно прати одяг, але гарантувати, що ви отримуєте щойно випрані речі, на жаль, не можемо. Тому під гідрокостюм варто вдягати тонкі штани або термоштани, обов'язково футболку. Гідрокшарпетки потрібно вдягати на власні чисті тонкі шкарпетки. Штанини гідрокостюма мають покривати манжети шкарпеток. Поверх гідрокостюма варто вдягати водовідштовхуючу куртку (дощовик).
В холодну погоду під чи на гідрокостм можна вдягати флісову кофту чи щось подібне. Якщо погода особливо прохолодна (0-5 град) або прохолодна (5-10 град) і вітряна, рекомендуємо вдягнути додаткові вітрозахисні штани.

Взуття. Для рафтингу добре підійтуть старі кросівки, легкі трекінгові черевики, кеди чи сандалі. Основні вимоги: щоб помістилась нога з неопреновою шкарпеткою та щоб добре тримались на нозі. Чим складніша річка, тим міцніше взуття варто мати (щоб не підвернути ногу на камінцях, не загубити взуття в порозі, не залишити в багні).

Під каску радимо вдягати легку шапочку, бандану чи баф. Блайзер може заважати. Довге волосся потрібно прибрати так, щоб не виступало (не заважало огляду) і не утворювало гульок, "вузлів". Також варто зняти великі шпильки. 

Прокат гідрокостюмів, гідрошкарпеток та рукавичок для рафтингу.

Дивіться також:

Огляд річок для рафтингу і сплаву в Карпатьсякому регіоні 

Рафтинг в Карпатах

Рафтинг-тури

 

 

http://radialka.net/