UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Велосипедні тури

 

Одні туристи подорожують машиною, інші поїздом, а наш туристичний клуб запрошує вас в подорож на велосипедах! Адже тільки на велосипеді можна сповна насолодитися красивими пейзажами і з'єднатися з природою. Яка романтика – повечеряти біля багаття, побачити захід сонця, посидіти з гітарою!

 

Велотури: цікавий і недорогий відпочинок

Турклуб Тернопіль пропонує різноманітні велотури, різних маршрутів і рівнів складності, короткі поїздки на вихідні дні або тижневі велосипедні походи. Проте наші туристи не просто крутять педалі: у кожному турі є багато цікавих екскурсій, прогулянок і розваг. До того ж, велопоходи – це зовсім недорого і не завдає клопоту. Велосипед та спортивне спорядження можна взяти напрокат.

У вартість турів входить:

  • Супровід кваліфікованого інструктора,
  • Страхівка,
  • Харчування та проживання (ночівля) за програмою.

 

Вело Подністров'я - на велосипеді по Дністровських долинах 

Тур розрахований на 3 дні, учасників зустрічаємо в Чорткові. Інструктор проводить детальний інструктаж, збираємо велосипеди і готуємося до походу. Чортків – гарне місто, в ньому багато цікавих місць. Міська ратуша з чотирикутною годинниковою вежею, синагога, дерев'яні церкви. По асфальтованій дорозі (35км) переїжджаємо в Бучач, оглянемо фортецю, Василіанський монастир. З'їздимо до Русилівських водоспадів і по лісовій ґрунтовці доберемося в Язлівець. У селі збереглися руїни фортеці 15 століття, величезна башта з товстими стінами, багато бійниць, тунелів та переходів. У Литячах подивимося печеру відлюдника, покупаємося в Джуринському водоспаді.  У Касперівцях зайдемо в старовинну церкву Св.Юрія. Ночувати будемо в сільській хатині, перекушувати – національними стравами. Тур закінчується в Заліщиках, колишньому польському курорті. У польському будинку виступала Соломія Крушельницька, a в палаці купця Бруніцького зупинявся сам імператор Франц ІІ.

 

Вело Тустань - велосипедна поїздка по Сколівських бескидах

За два дні по асфальтових доріжках, лісових стежках і кам'янистих ґрунтовках ми проїдемо 108км. Тур розпочинаємо в містечку Стрий, за маршрутом – Моршин, скелі Довбуша, Гострий Камінь, фортеця Тустань.

 

Тижневий велотур по Карпатах «Гуцул Райд»

7-денний тур, протяжністю 255км, стартує кожні вихідні, інші учасники матимуть змогу приєднатися до групи в будь-який час. У програмі туру: Яремче, водоспад Гук, Ворохта, Буковель, гори і полонини Рокита і Маковиця.

 

Вас чекають справжні велопригоди!