UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рафтинг на Пруті

Якщо ви полюбляєте рафтинг в Карпатах, і рафтинг на Чорному Черемоші здається вам занадто простим та банальним, тоді ми знаємо, що вам запропонувати -  це рафтинг на Пруті. Драйвовішої річки в Україні ви не знайдете, адже річка Прут є однією з найскладніших для проходження серед всіх річок Українських Карпат. Обов'язковою умовою участі у рафтингу на Пруті є досвід сплавів на Чорному Черемоші у високу воду, досвід перевороту на байдарках та вміння проходити ділянки річки самосплавом.

Основні моменти рафтингу на Пруті:

  • дорога з Радої Дараби на Прут займає приблизно 1 годину  
  • загальна довжина сплаву близько 3 км
  • тривалість рафтингу на Пруті -  дві години
  • починаємо сплав перед порогом Прикарпатський, на межі Микуличина та Яремче
  • завершуємо перед, або після водоспаду Пробій, що коло сувенірного ринку в Яремче
  • після завершення рафтингу на Пруті, якщо це останній день вашого відпочинку в Карпатах, можна одразу планувати виїзд додому, не повертаючись у Красник. Гідроодяг та інше спорядження для сплаву наші інструктори заберуть самі.

Незважаючи на відносно невелику відстань сплаву, річка не дасть вам розслабитися ні на секунду. Вона дуже бурхлива, зі швидкою течією. Найдинамічніша частина починається в яремчанському каньйоні, де ви пройдете поріг Прикарпатський. Родзинкою  рафтингу на Пруті є водоспад Пробій, перепад висоти якого 8 м. Наші інструктори на місці вирішують, чи безпечно проходити Пробій групі. Це залежить від кількох факторів - від рівня води в річці та від фізичних можливостей групи.  Емоції, які ви відчуєте під час  рафтингу на Пруті,  залишаться з вами надовго. Навіть коли ви приїдете на наступний рік, щоб знову сплавитись, то будете пам’ятати кожну секунду з проходження Прута, адже враження залишаться настільки сильні, що це забути важко.


Варто врахувати, що рафтинг на Пруті  можливий тільки за відповідного рівня води. Тому сплави тут проводяться в основному весною,  з початку квітня до середини травня, коли талий сніг з Говерли, де бере свій початок Прут, наповнює річку.  Під час паводків рафтинг на Пруті не проводимо, адже це може бути небезпечно.