UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Проживання у Спелеохаті: версія 2.0 (beta)

Новий сезон приніс зміни у Спелеохату Турклубу.

Ціле літо на подвір’ї та всередині будинку кипіла робота. Йшло будівництво нового приміщення, яке повинне виконувати функції їдальні та кімнати відпочинку. Також у планах було облаштування додаткового санвузла та загального коридору.

Загалом внаслідок будівництва додаткових приміщень Спелеохату розширили на 33 кв. м. Із нового було побудовано: 

- кімнату відпочинку, що також виконуватиме функцію їдальні для мешканців Жовтої та Білої кімнат та кухні для мешканців Білої кімнати. Тепер у туристів, які приїжджатимуть на екскурсії в печери, буде більше вільного простору, місце для проживання та харчування розмежовуватиметься.

 

- облаштований додатковий санблок, що містить туалет та душ із двома кабінками

- великий загальний коридор для мешканців обох кімнат зберігатиме більше тепла у кімнатах

Кімната відпочинку – це великий зал із трьома столами посередині, що вільно вмістять до 24 осіб (за потреби можна організувати додаткові місця). В кутку знаходиться зручний кухонний гарнітур, є необхідний посуд, гаряча вода. Для туристів, що приїжджатимуть на екскурсії в печеру Млинки поза форматом класичних турів у печери, облаштоване місце для самостійного приготування їжі. Обігрівається кімната пічкою і скляними дверцятами, опалюється дровами, як і кухня для Жовтої кімнати. Затишку в кімнаті додаватиме не лише приємний легкий запах дрів , а й тріскотіння полум’я за склом. Вхід в кімнату відпочинку є із обох кімнат, тож ніхто не турбуватиме особистий простір мешканців обох кімнат. Разом вони зможуть перебувати у кімнаті відпочинку, а решту часу кімнати будуть відгороджені між собою. Для великої групи, що хоче відпочивати разом, двері між обома кімнатами можна відкрити.

Із додаткових зручностей потрібно підкреслити, що зараз у Спелеохаті є два туалети та три душові кабінки, що суттєво зменшить черги в душову кімнату після екскурсій. Вмонтовано три додаткові бойлери для обігріву води. Поставлено нові обігрівальні елементи в новому та старому блоках.

Ззовні Спелеохата також зазнала змін. Зараз її стіни розписані різнобарвним малюнком на тематику спелео-туризму.

Після ґрунтовного апґрейду наша Спелеохата знову готова зустрічати туристів. На даний час проживання відбувається за усталеним форматом «Наша Спелеохата»

Спелеохата на Google+