UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Популярно про зимовий відпочинок в Карпатах

Неймовірно прекрасні Карпати, без сумніву, краще в Україні місце для зимового відпочинку. Спокій засніжених хатин та затишний запах диму, що в’ється понад дахами, милозвучний передзвін бубонців на санях десь вдалині, іскристе морозне повітря і заворожуюча казка засніжених поснулих вершин навколо. Безмежної краси картини дарують зимові Карпати тим, хто не лякається морозів та хурделиць, і поспішає взимку ближче до гір. Саме тому відпочинок в Карпатах взимку користується шаленою популярністю серед туристів.

Зимовий відпочинок в Карпатах

Спробуймо узагальнити переваги зимового відпочинку в Карпатах:

  • Гірське повітря, екологічно чиста місцевість, активний відпочинок на свіжому повітрі. В першу чергу відпочинок в горах несе суттєву користь для вашого здоров’я. Помірна фізична активність на свіжому повітрі в противагу будням в офісі перед монітором, як власне проводить робочий (а часто і позаробочий) час основна частина працюючого населення, не лише стане приємним відпочинком від рутини, але й помітно покращить самопочуття. А цілюще карпатське повітря матиме оздоровчу дію на організм.
  • Широкий асортимент розваг. Окрім класично-зимових катаннях на гірських лижах та сноубордах в Карпатах свій відпочинок можна урізноманітнити короткими пішими походами в гори, зимовими сходженнями на Говерлу, катанням на конях, санях тощо.
  • Зручність сполучення. Для того, аби дістатись до Карпат, вам потрібно добратись до Івано-Франківська, звідки регулярно відправляються маршрутні автобуси в сторону усіх популярних курортів.
  • Комфортне проживання.  Величезний вибір з-поміж готелів, садиб, хостелів дозволить обрати житло відповідно до ваших побажань.
  • Доступність. Попри популярність відпочинку в Карпатах, ціни на проживання та основні розваги суттєво нижчі, ніж на європейських курортах. До прикладу, на найпопулярнішому та, за відгуками, найдорожчому гірськолижному курорті Буковель можна відпочити доволі бюджетно. Достатньо вчасно купити абонементи та потурбуватись про бронювання житла.

Загалом усі можливі пропоновані розваги в зимових Карпатах легко поділити за напрямами: відпочинок на гірськолижних курортах, лижні походи, та як окрему категорію виділити новорічний відпочинок, оскільки додаткові вихідні дозволяють значно ширше використати можливість відпочити взимку в горах. Також можна займатись плануванням свого відпочинку самостійно, або скористатись розробленими програмами туроператорів, що займаються організацією активного відпочинку в Карпатах.

У цій статті зробимо короткий огляд пропозицій зимового відпочинку від команди Турклубу.

Гірськолижні тури

Для любителів лижного відпочинку ми підготували програми, що включають катання на трасах найпопулярніших гірськолижних курортів України – Буковелі та Драгобраті. Можна обрати короткі триденні тури Буковель–3 дні та Драгобрат–3 дні, здебільшого орієнтовані під вихідні, чотириденний тур Буковель-Драгобрат, що дозволить поєднати катання на кращих курортах в одному турі. Або ж обрати комбіновані тури Гірськолижний тиждень в Карпатах та п’ятиденний тур Говерла-Буковель-Драгобрат, в яких катання на гірськолижних курортах поєднано із сходженням на засніжені карпатські вершини. Для новачків розроблений тур Буковель для початківців, що передбачає початкове навчання основам катання на гірських лижах.

Гірські лижі на Буковелі

Лижні походи та зимові сходження на вершини

Активні зимові прогулянки до вершин карпатських гір із комфортним проживанням в теплі затишної садиби пропонують зимові піші тури – триденні «гулянки в Карпатах» на Хом’як та Говерлу, та тур вихідного дня Вихідні на вершині: Смотрич. Ці тури доволі прості, передбачають проживання в садибі та короткі радіальні виходи в гори, спочатку тренувальні, на невисокі вершини або полонини, що знаходяться поблизу, та основні сходження – на Говерлу, Смотрич та Хомяк.

Найбільш складними безперечно є кількаденні лижні походи, із ночівлею в наметі, приготуванням їжі на вогнищі. Такі походи доступні лише для туристів, що мають досвід літніх тривалих піших походів, не мають проблем із здоров’ям та готові тягти важкий рюкзак (вага перевищуватиме 20 кг) на собі увесь день. Натомість же вони отримають чудове загартування власного здоров’я та сили волі, і можливість помилуватись на неймовірно прекрасні зимові гори без жодного сліду людської ноги. Серед наших турів можна обрати поміж триденним лижним походом до Запрутських Горган та чотириденним походом на Кукуль.

Сходження на Говерлу

Новорічні тури

Важко уявити прекрасніше святкування Нового року, ніж високо у горах, ближче до неба, під яскравими карпатськими зорями. Цікаві новорічні пропозиції для себе можуть знайти прихильники гірськолижного відпочинку, любителі легкого трекінгу, що не бояться снігу і морозів, та справжні екстремали, готові випробувати свій характер на міцність у кількаденному лижному поході.

Поєднання піших прогулянок, сходження на найвищу вершину України – Говерлу, та катання на найпопулярніших гірськолижних курортах Буковель та Драгобрат поєднують тури: п’ятиденний Говерла-Буковель-Драгобрат (можливе проживання комфорт- та економ-класу), семиденний Новорічний гірськолижний тиждень в Карпатах. Ночівлі в туристичному притулку високо на полонині, радіальні прогулянки на засніжені вершини Чорногори та зустріч Нового року на схилах Петроса – усе в турі Дикий Новий рік під Петросом. Для сміливих та впевнених у власних силах туристів, що не раз топтали карпатські стежки влітку, – чотириденний лижний похід на Кукуль. Чекаємо всіх, хто бажає зустріти Новий рік в Карпатах разом із нами в походах та на гірськолижних трасах.

Новий рік в Карпатах

Ціни на зимовий відпочинок в Карпатах

Відпочинок в Карпатах доступний для людей з абсолютно різними побажаннями, достатком, потребою комфорту. Ціни на відпочинок у Карпатах доволі демократичні. Проживання у фешенебельних готелях та відпочинок у «гарячу» святкову пору, звичайно, коштуватиме досить дорого. Але пропозицій проживання та харчування багато, тому варіанти є для будь-якого бюджету.

Якщо ви хочете провести відпочинок з мінімальною шкодою для гаманця, варто потурбуватись про це заздалегідь. Туроператори часто пропонують акційні ціни або знижки, за умови раннього бронювання. Власне, за попереднього замовлення новорічних турів, на наші новорічні пропозиції ви теж отримуєте знижки. Детальніше читайте: Акції та знижки від Турклубу.

Плануючи програму для відпочинку в Карпатах самостійно зверніть увагу також на такі фактори:

  • Проживання в приватній садибі зазвичай обходиться дешевше, ніж у готелях. Крім того, у вас буде можливість посмакувати автентичними гуцульськими стравами (зазвичай є можливість додатково замовити харчування, за вашим бажанням хазяї можуть запропонувати приготування гуцульських страв).
  • Завчасне бронювання житла вбезпечить вас від відсутності місць в час сезону саме там, де ви хотіли б проживати.
  • Абонементи на спуски на гірськолижних курортах варто купувати заздалегідь, оскільки останнім часом поширюється практика знижкових акцій на абонементи. Моніторинг цін на гірськолижному курорті Буковель дозволяє купити абонементи влітку, в період несезону, із знижкою до 40% та навіть до 60%. Детальніше про знижки на абонементи від Турклубу
  • Обрати комплексну програму в туроператора – означає зменшити кількість власних проблем із пошуку житла, організації харчування та програми відпочинку. Усі вказані елементи забезпечує туроператор, вам залишається вибрати програму, що оптимально підійде вашим побажанням. Оскільки відпочинкові тури зазвичай організовуються з огляду на певну мінімальну кількість учасників в групі, то це: по-перше, забезпечує менші особисті витрати на відпочинок (відпочинок за певною програмою туру обійдеться дешевше, ніж аналогічний, організований самостійно), по-друге, гарантує цікаву компанію на час туру.
Лижні походи в Карпатах
Катання на Буковелі
Катання на Драгобраті
Активний відпочинок в Карпатах