UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Зимові лижні та піші походи

Пропонуємо серію нових коротких та дешевих зимових походів. Це 3-4-денні лижно-піші походи (залежно від кількості снігу), які відбуваються протягом зимового періоду  в кінці кожного тижня.

Особливості нових турів:

  • Зручний доїзд. Завдяки новому поїзду № 457 Київ – Рахів добирання до місця старту кожного такого туру максимально зручне, оскільки походи, як правило, розпочинаються в Яремче, Квасах, Ворохті. Тому не має потреби робити зайві переїзди.

  • Низька вартість. Завдяки мінімізації витрат на автобусний під'їзд, не потрібно  додатково оплачувати трансфер.

  • Зручні терміни. Як правило: пт-нд.  Також  ви можете запропонувати свої дати.

  • Точно відбудеться. Тури проводитимуться навіть для малих груп: 3-4 чоловік. Таким чином не потрібно буде відкладати похід на «наступний раз» через недобори потрібної кількості людей. А навіть маленька компанія друзів може відправитись у мандрівку Карпатами.

Лижний похід в Горгани
Тривалість: 4 дні
Вартість: 715 грн

Це найбільш класичний лижний маршрут в Карпатах із карколомними спусками та крутим підйомом на полонину Довга. Лижний похід вимагає хорошого рівня фізичної підготовки, витривалості, командної роботи.Ночівля в поході проходить "під дахом": в колибі та в туристичному притулку.


Лижний похід на Кукуль
Тривалість: 4 дні
Вартість: 715 грн

Даний лижний похід проводиться по полонинах неподалік від Чорногори - найвищого хребта Карпат. На Кукулі є залишики старого кордону. Похід також потребує хорошого рівня фізичної підготовки, та досвіду літніх походів. Ночівля в турі відбувається в карпатській колибі.


Зимовий похід на Петрос
Тривалість: 3 дні
Вартість: 715 грн

Зимовий похід із сходженням на Петрос - другу за висотою і одною із найскладніших українських вершин. Ночівля - в туристичному притулку в Карпатах. 


Гулянка в Карпатах: у пошуках снігу - на Говерлу
Тривалість: 3 дні
Вартість: 1250 грн

Радіальні сходження на вершини Карпат, зокрема, на Говерлу - найвищу вершину України. Даний тур передбачає комфортне проживання у садибі.


Гулянка в Карпатах: в пошуках снігу - на Хом'як
Тривалість: 3 дні
Вартість: 1100 грн

Активні прогулянки гірськими хребтами із сходженням на вершину Хом’як. В цьому турі також передбачене комфортне проживання у садибі.