UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Відпочинок у Славському

зимові Карпати

Бажаєте побувати в горах взимку? Нестись  з вершин на лижах, сноубордах, санках, обганяючи вітер? Але не вистачає грошей на дорогі поїздки в Буковель?

Є  альтернативний варіант. Славське. Це невеличке курортне містечко із мальовничи гірськими пейзажами у Львівській області (всього 2 години їзди електричкою від Львова).

Саме в Славському можна відчути всю красу курортного відпочинку не витрачаючи великі суми грошей.

Містечко пропонує декілька гір із різними спусками: як для новачків, такі як гора Львівська політехніка, так і для професіоналів, що впевнено відчувають себе у лижному спорті – такі, як гора Тростян.

Також є інші гори, для тих, хто вже з’їжджав хоча би раз, але ще не досяг достатнього рівня: Захар Беркут, ФМІ та інші.

Зупинюсь на двох перших. Як вже зазначив, Львівська політехніка, гора для новачків, які ще ніколи не стояли на лижах чи на сноуборді, має спуск довжиною близько 1-го кілометра. Він є достатньо пологим, місцями можуть проскакують більш круті проміжки. Тут можна легко навчитись самому з’їжджати. Проте, якщо дуже важко, недорогі послуги інструктора для вас. Підйом на гору здійснюється з допомогою бугельних підйомників, стоячи налижах, тримаючись за поручні. Це триває близько 8-10 хвилин. Один підйом вартує близько 5-6 гривень. За день максимальна кількість ваших підйомів буде становити близько 9-10 разів. Також на горі присутні різні лавки із продажем гарячих напоїв та закусок. Отже, якщо ви новачок – ласкаво просимо на Львівську політехніку.

 

Сноуборди  

Якщо ж ви вже не перший раз стоїте на лижах, і вам надоїли прості пологі спуски, вам місце саме на горі Тростян. Це гора із декількома спусками різних рівнів складності, максимальний становить близько 2-х кілометрів. Всі спуски досить круті, із пологими місцями, де можна передихнути.  На вершину гори ви піднімаєтесь на крісельному підйомнику. Підйом триває близько 25 хвилин, за цей час ви можете насолодитись красою зимових гір. Коли ви з’їжджаєте із гірського спуску, назад піднімаєтесь вже на бугельному. Протягом дня тут ви з’їжджаєте не більше 5 разів. Тут також ви знайдете послуги інструктора, місця, де можна перекусити, перепочити, ну і звичайно зробити прекрасні фото на фоні мальовничих пейзажів.

Щодо прожиття, то тут знайти його дуже легко. Достатньо зайти на сайт http://www.karpaty-slav.com, де є список всіх приватних садиб, що пропонуються прожиття, вказано як близько воно знаходиться від тієї чи іншої гори, і можете спокійно забронювати різну кількість номерів на різну кількість людей, зателефонувавши хазяїну. Вартість прожиття досить дешева – 80 грн. за добу, та 150 грн. за добу, якщо із харчуванням. В новорічний період це, звичайно, дорожче. Практично у всіх садибах є кухня, санвузол, супутникове телебачення. У вартість проживання, зазвичай входить доставку від вокзалу до місця проживання та назад, коли ви будете їхати додому. Також, в більшості із помешкань є сауна, в якій можна побувати за додаткову плату.

Як добиратись на гір? Є два шляхи: пішки, якщо це недалеко, та «бобиком», яким вас підвозять за певну плату (близько 40 гривень). Проте, недоліком цього містечко можна назвати, погані дороги із великими ямами, і поки ви доберетесь до гори, відчуєте таку сильну тряску. Тому, дуже поганою ідеєю є їзда своєю машиною.

Чим добиратись до Славського? Поїздом. Будь-який поїзд, що їде в сторону Ужгорода, або ж звідти і до Одеси, проїжджає через Славське, і ви спокійно можете купити білети туди в касах вокзалу.

Отже, ви заходите на сайт, вибираєте житло поближче до гори, на які хочете побувати, телефонуєте хазяїну, і вуаля – незабутній відпочинок вам гарантований. Приїжджайте, і не пожалієте.