UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Тури на Трійцю 2017

Тури на Трійцю 2017 – яскраві спогади про чудові вихідні

Вихідні на Трійцю - додаткова нагода вирватись з міста й відкрити сезон літнього відпочинку. А як відомо, кращого відпочинку ніж активний годі шукати. Тож, аби не довелося ламати голову куди ж податися, щоб відпочити активно й цікаво, швидко відновити сили й не витратити при цьому багато грошей ми підготували для Вас збірку турів на Трійцю 2017. В переліку цьогоріч уже традиційні сплави по річках України, рафтинг в Карпатах, піші походи по горах, велотури та спелеомандрівки.

Сплави по Дністру

Сплав по Дністру на Трійцю

Сплав по Дністру на Трійцю - це всього три дні на єднання з природою. Три дні без комп'ютера та wifi, без асфальту та багатоповерхівок. Зате в чудовій компанії, серед мальовничих берегів Дністровського каньйону у країні фортець та водоспадів. Насичена програма сплаву й весела команда інструкторів не залишать Вам часу на нудьгу. Екскурсії, купання, водні змагання, смачна вечеря приготована на вогнищі – все що треба для хорошого відпочинку.

тур: У країні фортець та водоспадів, 3 дні

дата: 3-5 червня

Рафтинг на Черемоші

Рафтинг на Чорному Черемоші

Хоча кажуть, що найкращий час для рафтингу весна, рафтинг на Трійцю може бути не менш захоплюючим. Це розвага якій не заважає негода, короткий  дощик навпаки кардинально змінює ситуацію й робить рафтинг не менш екстремальним ніж у весняні місяці. Пропонуємо кількаденні програми сплавів, у яких рафтинг поєднано із походом у гори (сходження на Піп Іван Чорногірський).

Календар рафтинг-турів на червень
Карпатські вершки 
(сплави + сходження на Піп Іван)
4 дні 2400 грн

2-4 червня

Карпатське родео
(сплави + прогулянка в гори)
3 дні 1900 грн

3-5 червня

Гуцульський адреналін
 2 дні 1450 грн

2-3 червня
3-4 червня
4-5 червня

Також запрошуємо на одноденні рафтинг тури та короткі катання.

Сплав по Случі

Сплав по Случі

Відносно новий маршрут для любителів активного відпочинку. Сплав по Случі на Трійцю привабить туристів, котрі вже бували на Дністрі та Збручі й бажають розширити географію водних маршрутів. Спокійна течія річки й мальовнича природа місцевості, яку недарма називають Надслучанською Швейцарією, за лічені години змусять Вас забути про проблеми й за ті короткі вихідні відпочити від повсякденної метушні.

тур: Сплав по Случі, 3 дні, 3-5 червня

Походи по Карпатах

Походи по Карпатах

Шукаєте повного перезавантаження? Обирайте походи по Карпатах. На Трійцю запрошуємо пройтись камяними горганськими стежками або зануритись у холодні води свидовецьких озер. В короткому пішому поході фізична втома від денних переходів та наплічника буде повністю компенсована душевним комфортом. А захоплюючі навколишні краєвиди закохають Вас у Карпати назавжди.

тур: Триденний Горган, 3-5 червня

тур: До країни гірських озер, 2-5 червня

Велотур

Місцевість через яку проходитиме велотур на Трійцю має чимало принад. На шляху зустрічатимуться старовинні пам'ятки архітектури й природи, дикі береги річки змінюватимуться населеними пунктами, а круті підйоми чергуватимуться з пологими спусками. Не мало задоволення принесе купання в річці (така можливість буде чи не щодня) та проживання у сільській хатині, що дозволить пересуватися без зайвого багажу.

тур: Вело Подністров'я, 3-5 червня