UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Тури на Новий рік 2017

Актуальний календар турів на Новий рік 2018 знаходиться за цим посиланням.

Новий рік - особливе свято, всі ми чекаємо чудес, будуємо нові плани й загадуємо бажання. У новорічну ніч разом збираються рідні й близькі люди.

Новорічний відпочинок в Карпатах: цікаві програми і розваги

Наш туристичний клуб пропонує зустріти Новий рік у Карпатах - у справжній зимовій казці. Для галасливих компаній та корпоративного відпочинку ми пропонуємо піші походи, гірськолижні тури, а також захоплюючі екскурсії в печери.

А найактивнішим пропонуємо розпочати Новий рік з далеких мандрів. Теплі спогади та заряд енергії Вам гарантують піші та вело маршрути горами анталійського узбережжя та лижні траси й витяги нового курорту Ерціяш.

 

Новий рік у печерах

тур: Новорічні Млинки+Угринь, 3 дні // ведеться набір 

Зустрічали Новий рік у підземному царстві? Любителям адреналіну пропонуємо екскурсії в печеру Млинки. Вас чекають лабіринти, довгі розпори, вузькі щілини, слизькі стіни і фантастичні кам'яні квіти.

дата заїзду: 31.12-2.01.2017 // 7-9.01.2017 
ціна туру: 1425 грн

Піші та лижні походи

тур: Зимовий похід на Говерлу, 4 дні // проводиться набір

Запрошуємо у новорічний похід на Говерлу. Чотириденна програма, що включає прогулянки засніженими стежками, вечірні розмови біля багаття, підйом на гору Пожижевська, радіальний вихід в долину озера Несамовитого, сходження на Говерлу. І, звичайно ж, святкування Нового року: запальні ігри, конкурси та феєрверки.  

дата заїзду: 31.12-03.01.2017 
ціна туру: 2790 грн

тур: Лижний похід на Кукуль, 4 дні // набір завершено

Сміливі лижники, які люблять зиму і не бояться дистанцій, зустрічають Новий рік серед величних карпатських вершин. Лижний похід на Кукуль має загальну довжину маршруту 48 км. Наші туристи пройдуть полонину гори Під-Бердя, вийдуть на хребет Кукуль, серпантином піднімуться на хребет Кострича. І, напевно, найважливіша частина туру - святкова вечеря, веселощі, гаряча баня та смачні гуцульські частування.

дата заїзду: 31.12-3.01.2017
ціна туру: 1840 грн

 

Гірськолижні тури

тур: Новорічний Гірськолижний тиждень в Карпатах, 7 днів // набір завершено

У цьому турі катання на лижах на найкращих гірськолижних курортах України – Буковелі та Драгобраті наповнені колоритною атмосферою Карпат. Затишна садиба й смачна гуцульська кухня не лише допоможуть відновити Ваші сили після катання, а й зроблять відпочинок незабутнім. Справжньою родзинкою туру стане сходження на Говерлу й святкування Нового року на галявині Діда Мороза. 

дата заїзду: 29.12-4.01.2017 
ціна туру: 6560 грн

тур: Говерла-Буковель-Драгобрат (комфорт-версія), 5 днів // набір завершено

Новорічна програма, що поєднує найкращі гірськолижні траси й найкрутіші гірські схили, карпатські розваги й частування, нескінченні засніжені краєвиди та запаморочливо чисте гірське повітря. Катання на лижах, піші прогулянки горами, екскурсія сувенірним ринком у Яремчі зроблять початок року незабутнім. А справжній смак зимових свят відчуєте під час святкування Нового року завдяки багаттю, запальним іграм й феєрверкам.

дата заїзду: 31.12-4.01.2017
ціна туру: 4805 грн

 

Новий рік у Туреччині

""

тур: Піший похід Лікійською стежкою, 9 днів // набір завершено

Трекінг Лікійською стежкою - один з найцікавіших піших маршрутів середземноморського узбережжя. Це подорож серед пам’яток лікійської культури й постійних контрастів: гори – море, цивілізація й безлюдні гірські стежки, сади з апельсинами й сніг вище в горах.

дата заїзду: 28.12-05.01.2017
ціна туру: 160 €

тур: Велопохід у Туреччину (Анталія), 10 днів // набір завершено

Усіх, хто вважає, що зима не сезон для велотурів запрошуємо переконатися у протилежному й зустріти Новий рік на велосипеді на півдні Туреччини. Проживання у наметі, супровід мікроавтобуса, круті спуски, сотні кілометрів чудових доріг, гарно помарковані стежки, свіжі фрукти просто з саду – залишать найтепліші враження.

дата заїзду: 28.12-6.01.2017
ціна туру: 200 

тур: Гірські лижі в Ерціяші, 6 днів // набір завершено

Ерціяш – новий високогірний лижний курорт в регіоні Кайсері. 50 км гірськолижних схилів на висоті понад 3 тис.м., сучасні витяги й справжня зима – запорука святкового настрою.

дата заїзду29.12-3.01.2017
ціна туру: 150