UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Тури на День Конституції

Чотири дні вихідних дарують чудову можливість вирватися на декілька днів із розпеченого сонцем міста. Варіантів, як орагнізувати тривалий вікенд, чимало. Літо - саме пора сплавів ріками України. До Вашого вибору сплави по Дністру, Збручу, або ж динамічний рафтинг у Карпатах, на Чорному Черемоші. Для тих, хто не може жити без гір - регулярні походи в Карпати. Кінні прогулянки які допопможуть розслабитися, відійти від повсякденних проблем та отрмати масу гарного настрою. Та екскурсії в печери як спроба заховатись в підземну прохолоду від літньої спеки.

Сплави по Дністру

тур: П'ять днів у казці, 5 днів
дата: 25-29 червня

тур: Дністровський квартет, 4 дні
дата: 25-28 червня

тур: В країні фортець та водоспадів, 3 дні
дата: 25-27 червня

Неспішний сплав по Дністру - популярний варіант літнього відпочинку. Краса Дністровського каньйону в поєднанні з насолодою від активного відпочинку - найкращий рецепт від втоми та панацея від депресій. За час туру можна вдосталь накупатись, позасмагати, увечері - посидіти біля вогнища та пограти в різноманітні ігри. А також відвідати безліч цікавих місць на Дністрі: Червону гору, з якої відкривається неймовірна панорама Дністра, палац у Коропці, руїни Раківецької фортеці, травертинові водоспади та, на завершення - Джуринський водоспад та Червоноградську фортецю.

Сплави по Дністру

______________________________________________________________________________

Сплави по Збручу

тур: Сплав по Збручу до Хотина на 4 дні
дата: 25-28 червня

Головна принада сплаву по Збручу - велика кількість цікавих історичних пам'яток. З давніх часів склалось так, що ріка була кордоном поміж різних держав, а ще раніше на ці землі здійснювали регулярні набіги татари, тож на берегах Збруча одна за одною виростали фортеці - Чорнокозинецька, Кудринецька, руїни в Окопах, у Жванці, і найголовніше - Хотинська фортеця.

Сплави по Збручу

_______________________________________________________________________________

Рафтинг на Черемоші

тур: Карпатські вершки,4 дні
дата: 25-28 червня

тур: Карпатське родео,3 дні
дата: 25-27 червня  

тур: Гуцульський адреналін,2 дні
дата: 25-26 червня

Літні сплави на байдарках по Чорному Черемошу - протягом всіх святкових вихідних. А також сходження на Кринту та вихід на Піп Іван Чорногірський в межах дво-, три- та чотириденних турів.

Рафтинг на Черемоші

______________________________________________________________________________

Походи в Карпати

тур: До країни гірських озер, 4 дні
дата: 25-28 червня

тур: Похід в Карпати: урочище Гаджина + рафтинг на Черемоші, 4 дні
дата: 25-28 червня

тур: Кам'яний велет, 3 дні
дата: 25-27 червня

Похід в Карпатах дозволить повною мірою відпочити від щоденних турбот та насолодитись красою карпатських вершин. Безмежне блакитне небо, неймовірні краєвиди, кришталево чисті високогірні озера просто біля ваших ніг.

Походи в Карпати

______________________________________________________________________________

Екскурсії в печери

тур: Вихідні в Млинках+Угринь, 3 дні
дата: 27-29 червня

тур: Печера Млинки: Шалені вихідні, 2 дні
дата: 25-26 та 27-28 червня

Три дні відпочинку в Млинках подарують цілу купу веселощів, задоволення та позитиву. Триденний тур, що включає в себе екскурсії в печеру Млинки - на Північ, Схід та Захід, - а також екскурсію за Нестандартним маршрутом. Інструктор, з огляду на Ваші фізичні можливості та побажання, сформує цікавий та насичений маршрут місцями, куди туристи потрапляють вкрай рідко. Якщо бажаєте спортивну екскурсію - будь ласка, три години регулярного долання різного роду повзух, розпор, та ще й з елементами Зондер-маршруту. Хочете більш спокійну - інструктор проведе Вас до надзвичайної краси кристалів. На завершення третього дня в програмі туру - екскурсія до печери Угринь.

Екскурсії в Млинки