UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Тури на День Конституції 2018

Тури на День Конституції

Кожні вихідні потрібно максимально використовувати для відпочинку. День Конституції – чудове свято, яке ви можете провести активно та незабутньо. Пропонуємо відлучитися від усіх буденних справ та провести цікаву мандрівку на річці, в горах чи печерах. У цьому вам допоможуть тури на День Конституції 2018.

Сплави по Дністру

Якщо ви мрієте про спокійний, але цікавий відпочинок, спробуйте сплав на рівнинній річці Дністер. Сплави по Дністру відзначаються тим, що тут не потрібно мати спеціальної фізичної підготовки. Якщо ви ще ніколи не сплавлялися – тури на День Конституції на Дністрі ідеально підійдуть для першого відпочинку на річці з веслом.

Сплав на Дністрі

Пропонується декілька цікавих водних маршрутів з відвідуванням замків, фортець, природних парків, водоспадів. Особливий Дністер тим, щоб він дуже спокійний, тому у всіх буде нагода покупатися та засмагнути.

За декілька днів сплаву вас чекає поєднання мальовничих краєвидів, безлюдних берегів та цікавих місцин. Не дадуть сумувати й вечірні розваги та проведення часу з друзями біля вогнища. На довго запам’ятаються і страви, які будуть готувати на вогні просто неба.

Рафтинг на Черемоші і Південному Бузі

Якщо спокійний відпочинок не підходить і ви хочете отримати гострі відчуття – спробуйте рафтинг на День Конституції. Це екстремальний вид водного туризму, який заряджає емоціями на декілька днів. 

Рафтинг-тури з нашого табору. На річці Чорний Черемош ви будете сплавлятися з нашого рафтинг-табору, який розташований на березі. У програмі турів пороги Гук, Гучок, Біла Кобила, Дідів Лікоть.

За допомоги наших досвідчених професіоналів-інструкторів кожен зможе швидко опанувати основи греблі на катамаранах, рафтах та байдарках. Численні водоспади та пороги організують цілий вибух яскравих емоцій. Доповнять програму й зроблять відпочинок незабутнім ночівля у наметах, смачна кухня та гаряча карпатська сауна.

рафтинг на Південному Бузі

Варто спробувати й рафтинг на Південному Бузі. Це ідеальний варіант для людей, які ще не готові сплавлятися на бурхливих гірських річках, але також хочуть відчути драйв. Рафтинг на Південному Бузі більш динамічний, як на Дністрі. Інколи там трапляються пороги, але переважно течія річки спокійна, тому всі матимуть змогу накупатися від душі. Спокійні плеса й бурхливі пороги, мальовниче узбережжя гранітного Побужжя – особлива атмосфера на сплаві буде гарантовано!

Піші походи по Карпатах

походи в Карпати

Піші походи по Карпатах ідеально поєднують активний відпочинок з душевним. Якщо ви втомилися від щоденних справ та міської метушні – похід в Карпатах допоможе розрядитися та зняти напругу.

В гірських походах можна випробувати себе, вийти на високі гори, але водночас спостерігати за чудесами природи – казковими краєвидами гір та скель, блакитним небом, карпатськими полонинами та гуцульськими колибами.

Кожен гірський масив Карпат має щось особливе та відзначається маршрутом, краєвидами, має свої родзинки. Тому, які гори ви б не вибрали, подорож подарує вам багато вражень.

Екскурсії в печери

З вершин гір можна спуститися у світ підземель та печер. Екскурсії в печери будуть не менш захоплюючою мандрівкою, адже кам’яні лабіринти землі перехоплюють дух.

Млинки

Печера Млинки – це найдовша горизонтальна гіпсова печера України, протяжність ходів якої становить близько 40 кілометрів. Тут досі не проведено штучного освітлення, тому печера досі зберігає дивовижну первозданну красу. Від найменшого світла стіни виблискують кришталем.

Радимо не забувати про те, що вдалий відпочинок краще планувати заздалегідь. У святкові дні квитки на транспорт розкуповують дуже швидко. Також ви маєте можливість забронювати тур раніше, поки є вільні місця.

Який вид відпочинку ви б не обрали, гарний настрій та позитивні емоції для вас гарантовані! Оберіть тури на День Конституції та на довго запам’ятайте вечір біля вогнища у компанії веселих людей, незабутні краєвиди Карпат та вигляд стрімкої гірської річки.