UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Туалет на Дністрі

Під час організації активного відпочинку ми приділяєм увагу усім деталям, підлаштовуючись під потреби клієнтів без шкоди, при цьому, навколишньому середовищу. Одним із таких моментів є туалет під час водного походу. 

Беручи участь у водному поході, група не залишається на одній локації, а весь час пересувається, тому потрібно кожен раз організовувати місце для туалету. 

Туалет на Дністрі являє собою яму, яка завчасно викопується штик-лопаткою, та накривається зверху спеціальним тентом, що називається «тюльпан». Висота цього тенту становить 1,5 м, тому такий туалет в основному орієнтований на справляння нужд сидячи. 

Туалет встановлюємо, як правило, під час розбиття табору, тобто на нічних стоянках. Проте, за потреби можна ставити і під час обідніх стоянок. Після закінчення стоянки, тент складається, а яма закопується. Часто, якщо група невелика, і немає потреби розкладати тент, тоді туалетом служить просто викопана яма. При цьому кожен сам собы викопує яму для туалету, і потім закопує її. Якщо ж група навпаки, дуже велика (30-40 чол. або більше), тоді туалетів може бути декілька.

Варто дотримуватись такого способу ходіння в туалет на природі. Тому що забруднюючи природу, ми робимо шкоду самим собі.