UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Всеукраїнські змагання "Стежками героїв"

Щороку в Українських Карпатах традиційно відбуваються Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва "Стежками героїв".

Організаторами змагань є Пласт – Національна скаутська організація України за підтримки Федерації спортивного туризму України.

Метою змагань є масове залучення молоді до спортивного туризму і краєзнавства, відродження і розвиток славних традицій українського мандрівництва.

Основними завданнями змагань є:

  • вшанування геройського чину всіх борців за незалежність Української держави;
  • формування серед молоді здорового способу життя засобами туризму та спорту;
  • популяризація спортивного туризму, підвищення майстерності мандрівників;
  • покращення розвитку масової туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах.
Змагання полягають у проходженні командами визначеного маршруту через встановлені контрольні пункти (КП) з подоланням технічних етапів та проводяться на маршруті І категорії складності довжиною 130 км, прокладеному в Українських Карпатах.
Команди позашкільних навчально-виховних закладів освіти, інших навчальних закладів формуються і беруть участь у змаганнях згідно з «Правилами проведення туристських подорожей з учнівською і студентською молоддю України», інші команди — відповідно до «Правил проведення змагань туристських спортивних походів».
У змаганнях беруть участь команди громадських організацій, позашкільних навчально-виховних закладів освіти, інших навчальних закладів, підприємств та організацій, самостійні команди, які мають необхідну туристсько-спортивну кваліфікацію (досвід участі у туристських походах) відповідно до вимог. Склад команди — 6-15 осіб обох статей. Найменший вік учасника — 15 років.

Команди змагаються у трьох категоріях, кожна з яких відрізнятиметься протяжністю та складністю маршруту (75, 130 та 160 км). Команди будуть зобов'язані не лише як найшвидше пройти маршрут, але й фотографуватись всією командою на контрольних пунктах та виконувати завдання на спеціальних та технічних етапах.

Змагання цього року відбудуться з 1 травня по 7 травня 2014р.

Старт та урочисте відкриття змагань відбудеться поблизу с. Бубнище Болехівського району Івано-франківської обл., а фініш – оз. Синевир (для 3 ступеня) та у с. Колочава Міжгірського району Закарпатської обл. (для І та ІІ категорії).

Ознайомитись з умовами змагань та детальною ниткою всіх маршрутів, а також зареєструвати свою команду можна на сайті змагань та на  сторінці у Facebook.

Попередня реєстрація учасників змагань триває до 20 квітня.