UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Сплави по Дністру

сплав на Дністрі

Сплави по Дністру: відпочиваємо активно і весело 

Відпочинок на Дністрі такий чудовий, що туристи геть забувають про всю буденщину, мороки та клопоти, відволікаються від робочих справ й з головою поринають у подорож.
Десь бачили такі дива як каскадні водоспади, травертинові печери, рясні береги, соковиті трави, високі кручі?  

То що, збираємось у мандрівку? 

Туристичний клуб Тернопіль пропонує тури на вихідні дні й свята, одноденні сплави, рафтинг-подорожі по Дністровському каньйону. 

Вік-енди на Дністрі: тут не занудьгуєш

Вихідні на річці це мінімум часу та максимум емоцій. Навчимося веслувати, будемо працювати в команді, розімнемо м'язи, потренуємо руки-ноги, наберемося сил і енергії. Під час сплаву робимо зупинки для оглядових екскурсій. В Коропці запросимо вас в колишню резиденцію графа Бадені. Поблизу села Стінка оглянемо чернецький грот, колись жили тут старці-відлюдники. В Космирині поборсаємося у травертиновому водограї, а в Ниркові натішимося Джуринським водоспадом. За маршрутом ще – сріблясті каскади в Передіванні, прогулянка в Заліщиках. Походимо парком Бруницьких, послухаємо цікаві історії давнини.  

Дитячі канікули на Дністрі 

Ми знаємо, як відірвати дітвору від смартфонів та планшетів. Наш план простий – дитячий сплав по Дністру. Вихователі та інструктори навчать дітей тримати весла, орієнтуватися за компасом, ставити намети, збирати гілля, варити юшку та куліш.
В дитячій програмі: багато цікавих екскурсій, прогулянок, мастер-класів, квестів, змагань. А головне – свіже повітря, чиста річка, нові друзі й жодних гаджетів. 

Одноденний сплав по Дністру

Одноденний сплав по Дністру, дає змогу обрати найцікавішу для вас ділянку для сплаву, та з відповідним кілометражем. Наприклад, за один день можна подолати відстань до 34 км, від Нижнєва до Коропця. Сплавляємось річкою, насолоджуємось дивними краєвидами, оглянемо графський маєток 19 століття, поплаваємо, зіграємо в футбол, влаштуємо пікнік на галявині.

Довга подорож по Дністру 

Довга подорож по Дністру на катамаранах та байдарках передбачає дві сотні кілометрів, побачимо багато нового, дізнаємось стільки цікавого про Дністровський каньйон. В програмах турів: Бучач, Горигляди, Раковець, Червоноград, Возилів.
Бучачі – міська ратуша, у Возилові – водоспади, струмочки  Дівочі Сльози.  В Раковці відшукаємо запустілу башту Беньковського. Потім піднімемось на Червону гору, в Литячах заглянемо до печери самотнього ченця. Наприкінці маршруту – Баламутівська печера, Хотинська фортеця.