UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Активний відпочинок влітку: сплави по Дністру

Якщо ви втомились від звичного ритму життя, а стандартні пропозиції відпочинку, як то море-курорти, давно втратили свою привабливість, чи може ви хочете ближче познайомитись із тим, що зазвичай називають активним відпочинком, то ми знаємо і маємо що вам запропонувати. Рафтинг по Дністру – спокійний та невимушений сплав головною рікою Західної України, –  стане тою панацеєю, що потрібна після напруження великого міста та офісної праці.

Сплав по Дністру – це в першу чергу можливість відчути себе ближчим до первозданної природи. І навіть не тому, що жити доведеться на березі ріки в наметах, а цілий день проводити на воді, рухаючись лише силою течії та силою власних зусиль, докладених до весла. Дністровський каньйон, що тягнеться на 250 км від Золотої Липи аж до гирла Збруча, відкриває для уважних справжні чудеса формування нашої землі. Особливий мікроклімат каньйону, за що, власне, регіон і отримав назву «дністровські субтропіки», теж завдячує високим берегам каньйону. Холодні повітряні маси не можуть проникнути через перешкоди, тому літо тут по-тропічному тепле, і навіть навесні природа оживає на кілька тижнів швидше. Ну і звичайно багатство Придністров’я на археологічні, природні, етнографічні пам’ятки робить сплав річкою однією великою захоплюючою екскурсією в історію та природу краю.

Ми пропонуємо вам як короткі дводенні мандрівки вздовж дністровських берегів з оглядом навколишніх пам’яток, так і довгі п’яти-, семи- і навіть десятиденні подорожі вздовж усього каньйону.

Сімейний відпочинок на Дністрі

Рафтинг по Дністру - чудовий спосіб відпочити разом із своєю сім’єю, прекрасний шанс провести максимум часу разом з рідними, адже цілісінький день ви матимете нагоду відпочивати та працювати поряд. Особливо цікавим стане відпочинок для діток, вони зможуть досхочу наплаватись і позасмагати,  допомогти ставити намети, збирати дрова та готувати їжу, а при нагоді навіть порибалити. Важливо також, що для сплавів по Дністру немає вікового обмеження. Батьки можуть брати із собою навіть однорічну дитину. Для маленьких облаштовується зручне та безпечне місце на палубі катамарану, вони постійно перебувають біля батьків.

Сплав по Дністру як елемент корпоративного відпочинку

Зважаючи на зростання популярності організації корпоративів у форматі активного відпочинку, а також на наш досвід проведення корпоративних заходів для різного роду компаній, можемо із певністю рекомендувати відпочинок на Дністрі як елемент корпоративної програми, або ж як повноцінний захід. Вагомою перевагою корпоративного відпочинку на Дністрі є також його доступність та невисока собівартість.

Дводенний корпоративний тур на Дністрі оптимально організований саме під вихідні дні. Веселий та атракційний відпочинок разом із колегами дозволить провести вдосталь часу у невимушеній атмосфері, пограти в командні ігри, і просто спокійно поспілкуватись не лише про звичайні робочі моменти. Досвід показує, що саме активний відпочинок дуже гарно позначається на відносинах всередині колективу, дозволяє людям стати більш відкритими, що безперечно дає чудові плоди для подальшої спільної праці.

Якщо ж такий відпочинок – то не стиль вашої організації, але цікавить як складова частина загальної програми, то можемо запропонувати одноденний сплав по Дністру. Один день – це цілком достатньо, аби колектив відпочив від звичного режиму, активно поспілкувався між собою за неформальних обставин, а увечері повернувся до благ цивілізації.

Спорядження для сплавів по Дністру – що потрібно мати із собою

Сплав по Дністру, на відміну від рафтингу на Черемоші чи походів у гори, не вимагає спеціального спорядження. Потрібно всього лиш забезпечити себе необхідними для ночівлі на природі речами: намет-спальник-килимок для ночівлі, дощовик на випадок поганої погоди, ліхтарик для нічних прогулянок (хоча якщо чесно, то швидше для комфортного пересування у таборі після заходу сонця), взуття на воду, в якому можна спокійно ступити у воду, наприклад, під час чалки, стандартний набір кружка-ложка-миска. Загалом – то для сплавів по Дністру не потрібен навіть великий рюкзак, бо свої речі не потрібно нести на спині, цілий час вони знаходяться на палубі катамарану. Тільки є одне але – максимум уваги потрібно приділити герметизації речей, особливо техніки та спальника, бо постійне перебування на воді загрожує рано чи пізно зіпсувати приємність відпочинку ночівлею у мокрому спальнику наприклад. Для герметизації достатньо ретельно спакувати речі, що можуть намокнути, у надійні поліетиленові пакети. Ну і звісно не забудьте про необхідні для купання та засмаги речі – купальник, панамка, краще із широкими полями, крем для засмаги, легкі сорочка та штани із світлої тканини для перебування на катамарані під палючим сонцем.

Для сплаву по Дністру зазвичай використовують катамарани, рідше байдарки та рафти. Рятувальний жилет теж не є обов’язковою умовою перебування на судні. Необхідно одягати його дітям та особам, що не вміють плавати. Для решти ж жилет одягається лише за бажанням.

Сплав по Дністру – це нагода чудово відпочити від звичного ритму життя, прокидатись та йти спати разом із сонцем, відчути себе невід’ємною часткою справжньої природи. Такий відпочинок разом із друзями перетвориться у веселу розвагу, про яку із теплотою згадуватиметься довгими осінніми вечорами.