UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Сплав по річках України: Дністер або Черемош?

Рафтинг – гарний привід, щоб вирватися з буденної рутини й зарядитись позитивом. Ви тільки уявіть, ще вчора ви метушилися в місті, а сьогодні долаєте водну стихію! Сплав по річках України вразить й вправного туриста, й підійде новачкам. 
Наш туристичний клуб кожному знайде розвагу до душі. Програми наших турів різноманітні, з різним рівнем складності, маршрути розраховані на будь-який вік, фізичну підготовку й досвід. 
Жадаєту екстриму? Вирушаємо на Черемош. Ця гірська річка шанує сміливців, стрімка вода накриє вас з головою, а судно покидає на хвилях.  В сплавах по Дністру ви з головою поринете в тихий відпочинок й гармонію з дивною природою Дністровського каньйону. 

Рафтинг на Черемоші – сплави по буремній річці   

рафтинг в Карпатах

Рафтинг в Карпатах триває з квітня по вересень. До нас можна приїхати на один сплав й на кілька днів. Сплави по порогах Черемошу, тривалістю 2 години, з поверненням назад у табір – коротка, але яскрава пригода. Неймовірна карпатська природа, височезні сосни, скелі, кам’яні брила й бурхлива річка. Адреналін просто зашкалює. Характер у Черемоша неприборканий, дикий, річка часто змінює свій напрямок й тримає в напрузі. Сплавляємось по найзахоплюючій ділянці ріки, від села Дземброня до селища Красник. Стартуємо з порога Дземброня, долаємо похилі вали, потужну бочку, за мілиною нас зустрічає Гучок. Подолаємо пороги Дідід Лікоть, Біла Кобила. Небезпечний поріг, Великий Гук, вітає учасників великим камінням, цілою низкою валів та шивер. Приборкаємо норовисті хвилі? 

Сплав по Дністру: цікава подорож по стародавній річці 

сплав по Дністру

Тихий сплеск води, цвірінькання пташок, шелест листя, стрімкі береги, травертинові скали й чагарники. Дністер – спокійна річка, без складних перешкод й різких порогів.  Сплав по Дністру – гарна ідея для вікенду, свят чи сімейної відпустки. Занурюємось в неймовірну природу Дністровського  каньйону, купаємось у річці, засмагаємо, рибалимо, розминаємо м'язи в сплавах по Дністру й відвідуємо цікаві екскурсії. Поринемо в історичну епоху: руїни Раковецького замку 17 століття, грот ченця-відлюдника в Литячах, Червона гора в Берем'янському каньйоні, маєток Бруницьких в Залещиках, Червоноградський замок, Хотинська фортеця, монастирі й церкви Кам’янця-Подільського. Водний похід по Дністру – чудова розвага для прихильників спокійного відпочинку. 

 Обирайте собі річку, запрошуйте друзів і вирушайте у подорож на рафтинг в Карпатах або сплав по Дністру.