UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Скільки коштує рафтинг: ціни, відгуки, фото

рафтинг на Черемоші

Скільки коштує рафтинг: ціни, відгуки, фото

Останнім часом рафтинг, як вид активного відпочинку досить швидко набирає обертів. Якщо ще, якихось 10 років тому рідко хто розумів, що значить сам термін "рафтинг", то зараз багато людей, якщо і не сплавлялися на рафті або байдарках самі, то точно чули про вид активного відпочинку від своїх друзів або знайомих і приблизно уявляють собі, що таке екстремальний сплав по гірській річці. Або завжди можна прочитати відгуки про рафтинг в інтернеті.

Також, з часом розвіюється міф про небезпеку рафтингу. Зараз всі вже розуміють, що безпека туриста — це головне завдання для турфірми, яка займається організацією сплавів і рафтинг турів. Єдиний міф, який ще наполегливо тримається, це вартість рафтинг туру. Чомусь, людям здається, що рафтинг — це обов'язково дуже дорого. Хоча якщо написати в пошуковому рядку гугл фразу рафтинг ціни, можна легко і швидко переконається у зворотному. Насправді вартість походу на байдарках або сплаву на рафті дорівнює приблизно середньому чеку в хорошому ресторані або ночі проведеної в нічному клубі.

рафтинг в Карпатах

Рафтинг — це дуже дорого?

Наприклад, одноденний рафтинг на Черемоші обійдеться вам приблизно в 800 грн (два сплави та обід), А 4-х денний повноцінний відпочинок в Карпатах (рафтинг, піші прогулянки та сходження на кілька карпатських вершин) близько 2500 грн. А якщо ще порівняти українські ціни на рафтинг тури з, наприклад, європейськими, тоді починає здаватися що сплав в Карпатах — це майже даром.

Як вибрати недорогий рафтинг тур — де шукати, у кого питати?

Пошук відповідного сплаву традиційно починається в інтернеті. Написавши в пошуковику словосполучення рафтинг відгуки, ми отримаємо досить багато варіантів, які вже випробувані іншими мандрівниками, разом з їх примітками, враженнями й іноді навіть докладними звітами. Далі потрібно знайти тур клуб, який організовує ваш рафтинг тур. Вибирайте туристичні компанії, які чітко прописують усі умови вашого туру, надають якісне спорядження та відповідають на всі ваші питання.

Ось і все, ви готові до чудесного пригоди. Тепер вам залишилося хіба що подивитися прогноз погоди та вибрати відповідну дату.

І ще одне, по можливості візьміть із собою фотоапарат або телефон з гарною камерою. Ви будете раді сфотографувати фантастичні пейзажі Карпат і ваше щасливе обличчя, після проходження маршруту, а ваші рафтинг фото стануть прикрасою фотоальбому і зберуть мільйон лайків у Фейсбуці або Інстаграмі.

рафтинг в Карпатах