UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Стан схилів на гірськолижних курортах України

*дані з вебкамер курортів (фото оновлюється)

   
     
 

Буковель

Стан трас на гірськолижному курорті Буковель зазвичай прогнозований: штучний сніг є практично завжди, з середини грудня до середини квітня. Велика кількість трас різної складності, найкраще розвинена інфраструктура.

Вебкамери Буковеля

Розширений прогноз погоди на Буковелі (мабуть, можна використовувати для всіх Карпат)

Свіжі відгуки про стан снігу на форумі Extreme

 
 

 

 

 
   
     
 

Драгобрат

За погодою і снігом на Драгобраті потрібно слідкувати. Як правило стабільний сніг з'являється з середини січня і тримається до квітня. Очевидно, це найбільш сніжний курорт після Буковелю, хоча штучного снігу тут не роблять. Незважаючи на відсутність штучного засніження, можна очікувати, що снігу на Драгобраті більше ніж в інших місцях, оскільки курорт знаходиться на висоті вище 1400 метрів. Траси різної складності, розташовані на схилах гір Стіг та Близниця. Звідси вікривається чудовий краєвид на Чорногірський хребет.

Карта спусків Драгобрату

Вебкамери Драгобрату

Свіжі відгуки про стан схилів на Extreme

Вебкамера на Драгобраті

 
 

 

 

     
 

Славське

У Славському штучне засніження є тільки на малій частині трас, отже, потрібно слідкувати за прогнозом погоди та станом схилів. Основні траси знаходяться на схилах гір Тростян, Кремінь, Погар, Менчул. Найскладніші та найцікавіші траси на Тростяні, траси для початківців - на горі Кремінь (траси "Політех" та "ФМІ"). На горі Погар встановлені снігові гармати.

 

Схема схилів гори Тростян

Вебкамера в Славському

Стан схилів в репортажах та на Extreme

Славське вебкамери тростян

 
 

 

 
   
     
 

Подобовець (Пилипець)

Пилипець та Подобовець знаходяться поруч, поміж трасами курортів можна вільно переїхати на лижах, тому зазвичай їх розглядають в комплексі. Найбільша кількість трас прокладена на горі Гимба (1498 м), найдовша довжиною до 4 км. Також катаються на горах Жид Магура, Великий Верх. Траси у Пилипці-Подобовці різного рівня складності: від пологих для початківців до складних, для професійних лижників. Засніження лише природне. На Боржаві активно катаються фрірайдери, власне, тут пройшов перший в Україні неофіційний чемпіонат з фрірайду.
 

Вебкамера Подобовця

Свіжі відгуки про стан схилів на Extreme

Вебкамера - крісельний витяг - гора Гимба - Пилипець

 
 

 

 

     
 

Красія

Гірськолижний курорт на однойменній горі висотою 1036 м. Невелика кількість трас у Красії компенсується доступними цінами та малою завантаженістю в порівнянні з популярними Буковелем чи Драгобратом. Найдовша гірськолижна траса у довжину більше 3,5 км. Окрім основних трас також є можливість позатрасового катання. Частково можливе штучне засніження, але варто орієнтуватись на погодні умови.

Вебкамера в Красії

Свіжі відгуки про стан схилів на Extreme

Вебкамера у Красії

 
 

 

 
   
     
 

Гудаурі

Для порівняння стану трас та погодніх умов на українських та закордонних гірськолижних курортах дані вебкамери з Гудаурі (Грузія).

Вебкамери Гудаурі

Прогноз погоди в Гудаурі

Свіжі відгуки про стан схилів на форумі Extreme