UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Особистий подвиг - сходження на найвищу гору Румунії

Гори Румунії

Гора Молдовяну - найвища точка в Румунії, її висота 2544 метрів над рівнем моря. Знаходиться вона в мальовничому районі гірського масиву Фагараш, що входить до складу Карпат. Та є прикладом того що тури закордоном можуть бути цікаві, активні та доступні.
Незважаючи на те, що підйом на гору вельми складний і непростий, звідти відкривається чудовий огляд на місцевість. Якщо на небі не буде хмар, то ви зможете окинути поглядом більшу частину Румунії у всій її красі. Гора Молдовяну славиться не лише своєю висотою, а й природою: флорою і фауною, що оточує її. Густі соснові ліси усіяні по всій поверхні вершини, роблячи її вічнозеленим непорушним стовпом Румунії.

Особливості сходження

Сходження на Молдовяну в Румунії, зовсім не потрібно мати будь-які спеціальні навички або вміння. Навіть якщо ви раніше не займалися скелелазінням, вас вдасться підкорити найвищу точку країни. Також варто врахувати, що весь підйом може зайняти у вас близько двох днів.

Як дістатися

Почати підйом можна з невеликого милого містечка Вікторія, звідки йде кілька популярних у туристів маршрутів на вершину
Якщо ви приїдете в Румунію влітку, то можна взяти авто до мальовничого озера Биля. Тут можна зупинитися на день, щоб не тільки відпочити перед підйомом, але і для кращого ознайомлення з природою країни.

Що варто очікувати під час підйому

Сходження займає не один день, так що візьміть з собою всі необхідні речі для теплої й комфортної ночівлі в горах: одяг, термобілизну, утеплений спальний мішок і щільний намет. Вітер в горах може бути не тільки холодним, але і сильним, так що уважно все закріпіть перед сном.
Якщо ви в перший раз відправилися в похід в гори, то прогулянка по Фарагашу стане для вас вельми серйозним випробуванням, як фізично, так і духовно.Погода на горі може досить швидко і несподівано змінюватися.Найкраще відправиться в похід з великою групою, щоб значно полегшити та спростити підйом. Долати труднощі завжди простіше в хорошій компанії.
Під час спуску з гори варто повернути до невеликого високогірного озера. Якщо у вас ще залишилося вільний час, то неодмінно отаборитися, щоб отримати черговий прекрасний вечір, насолоджуючись природою Румунії.

Сходження на Молдовяну в Румунії дозволить вам досягти найвищої точки Румунії та побачити неповторні пейзажі, які ніде більше не відкриються. Погодьтеся, це того варте!