UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Мотузковий парк у рафтинг-таборі на Черемоші

Нова розвага з’явилась для тих, хто відпочиває разом з нами на території нашого рафтинг-табору у Нижній Дземброні. Цього року для туристів тут спорудили мотузковий парк. Цей вид відпочинку останніми роками здобуває все більше прихильників. Ще б пак – тепер же можна легко відчути себе справжнім альпіністом, і для цього не доведеться мандрувати високо в гори.

Етап І: стремена Етап ІІІ: "кавказький місток"

Мотузковий парк має вигляд комплексу перешкод різної складності, обладнаних на певній висоті над землею. Загальна довжина маршруту більш ніж 70 м, та складається  він із п’яти етапів. Перешкоди логічно пов’язані між собою. Після важчого етапу іде простіший за складністю, щоб можна було трохи відпочити від навантаження та відновитись перед наступним етапом.

Розвага абсолютно безпечна, навіть для початківців. Для Вас нададуть надійну альпіністську страхувальну систему, проведуть інструктаж з техніки безпеки, пояснять, як здійснювати самострахування.

Етап IV: паралельні мотузки
Етап V: похила переправа

Спробувати подолати смугу перешкод у повітрі цікаво буде усім. Для новачків мотузковий парк – це хороший спосіб познайомитись із основами роботи з мотузкою та альпіністським спорядженням. Ті, хто уже не вперше одягає систему, зможуть пройти маршрут на швидкість, та поставити власний рекорд (середній час проходження – 15-20 хв.)

Опис етапів. Найважчим виявиться, мабуть, перший етап – це підвішені до основної мотузки стремена. Подолати потрібно трохи більше ніж 10 м, та зусиль доведеться докласти чимало. Наступний етап – колода. Далі йде переправа, що має вигляд рухомої платформи, яка ковзає по двох мотузках – робоча назва «кавказький місток» (ідею такої переправи привезли із Кавказу). Ще одна перешкода –  паралельні мотузки, на яких почуваєшся наче канатоходець, рівновагу втримати досить складно. Весь спектр вражень  довершить швидкісний спуск на підвісному ролику по похилій навісній переправі.

Випробувати свої сили у мотузковому парку можна у будь-який зручний для Вас час, потрібно лише звернутись до керівника туру.

Вартість проходження дистанції: 25 грн