UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рафтинг на Черемоші – відпочинок для всіх

рафтинг на Черемоші

Рафтинг в Карпатах – особливий вид відпочинку. Прихильники азарту в водних походах заряджаються адреналіном, подружні пари додають романтики у своє життя, а корпоративні групи зміцнюють командний дух.  
Наш туристичний клуб запрошує усіх-усіх в рафтинг-тури по Черемошу. Ви мрієте про сплави на байдарках, але ніяк не наважитесь? Наші досвідчені інструктори, проведуть уроки й детальний інструктаж.
Ви вже зважились на рафтинг, але не знайшли собі компанії? В наших походах на вас вже чекають нові друзі й однодумці. Замислились про трансфер чи спорядження для сплавів? Усі наші тури продумані до дрібниць: кваліфіковані інструктори, сучасна екіпіровка, страховка, трансфер, харчування, цікаві програми та веселощі. 

Рафтинг тури на Черемоші 

Сплави по Черемошу – прекрасна ідея для веселого уїк-енду. Сплавимось по Чорному Черемошу, енергійно попрацюємо веслами, подолаємо всі перекати й пороги. За порогом Дземброня – стоячі вали, сильний злив з підводного каміння, а за Гуками – шивери з бочками й камінцями. Сумувати не доведеться! 

Дуже захоплива комбінована чотирьох дена програма рафтинг на Черемоші зі сходженням на Піп Іван та прогулянками місцевими полонинами. Тур називається "Карпатські вершки".  Перший день туру передбачає рафтинг на Чорному Черемоші, іншого дня додаємо до рафтингу не складну прогулянку у невисокі гори, тривалість походуна  3 – 5 години. А ввечері, стомлені й задоволені, повертаємось до нашого комфортного табору. Третій день мандрівка в гори (8 - 10 год) зі сходженням на г. Піп-Іван (2028 м) та оглядом старої польської обсерваторії: з вершини г. Піп-Іван відкриваються чудові краєвиди усього масиву Чорногірського хребта з найвищими вершинами України. І останнього дня рафтинг на Черемоші.

Невгамовні та непосидючі туристи обирають тур Черемош + Говерла. Подолаємо перешкоди на Черемоші, а потім зійдемо на найвищу точку України – Говерлу. З її верхівки, 2061 м над рівнем моря, відкривається чудовий краєвид: біля підніжжя гори тече Прут, поряд Ясиня й Ворохта, з півночі роздивимось Коломию, а з півдня – Румунію.  

Після захоплюючого рафтингу пограємо у волейбол, бадмінтон, придумаємо квести й конкурси, влаштуємо вечірні посиденьки біля багаття. Додому повертаємось з сувенірами та гарним настроєм!