UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Різноманітний рафтинг в Карпатах

рафтинг в Карпатах

Рафтинг в Україні – це чудова можливість відволіктись від бурхливого міста, познайомитись с фактами нашої історії, побачити пам’ятки архітектури, зануритись у казкову атмосферу та познайомитись з колоритом місцевих мешканців. Досвічені інструктори, сучасне спорядження та вірно обраний вами тур, подарують вам найяскравіші емоції від кожної хвилини перебування в казковому світі Карпат. 

Сплав на байдарках 

В залежності від обраного вами тура, ви зможете насолодитись відпочинком на природі від одного до чотирьох днів. Кожен з турів передбачає різноманітний рівень підготовки, та максимально комфортний відпочинок.  Рафтинг на байдарках вважається складніший тому що на рафті судном керує досвічений інструктор, ви просто виконуєте його вказівки. На байдарці, хоча вас супроводжує також інструктор ви самі керуєте вашим судном, це додає сплаву ще більшого азарту і драйву. Також на байдарці яскравіше відчуваються пороги та вали на воді. Тому він можливий в залежності від вашої особистої вправності, фізичної підготовки, також від рівня води в річці. Навіть для першого разу при сплаву на байдарках вам не потрібно особливої фізичної підготовки, проте тим хто планує сплав, комфортніше буде коли особливих проблем зі здоров’ям людина не має, а вага тримається у межах норми.

Наші тури можна розподілити на два рівні складності: 

До високого рівня складності можна віднести сплави по річках Білий та Чорний Черемош, Свіча, Мізунка, а також Прут. Завдяки досвіду інструктора, ви зможете розпочати відпочинок, навіть без досвіду у цій справі, проте деяка фізична підготовка вам не завадить, оскільки швидка течія річок може потребувати бистрої реакції та сили; 

Для тих, хто зовсім не має досвіду, найкращим варіантом стане подорож по водах Південного Буга, Збруча, Случа або сплав по Дністру. Ці варіанти рафтингу котрі не потребують особливого вміння та досвіду та доступні кожному. 

Незабутній рафтинг в Україні 

Якщо ви вже підібрали для себе варіант відпочинку, то можете не сумніватись у тому, що він стане незабутнім для вас та вашої сім’ї або друзів. Незалежно від вибраного тура, літні рафтинг тури дозволять вам відчути свої сили на повну та отримати такий довгоочікуваний відпочинок як прогулянки по мальовничих лісах, спуски по наймальовничішім річкам, підйоми по гірському хребту, знайомство з пам’ятками архітектури, романтична ночівля під зоряним небом Карпат. 

З нами вам буде цікаво кожної хвилини, бо вірно підібрана програма екскурсій, послідовність відпочинку та фізичних навантажень допоможуть вам відпочити не тільки тілом, а також серцем та душею. Обираючи співпрацю з нами, виможете бути певними у якості послуг та якісному та повноцінному відпочинку незалежно від обраного туру.