UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Про рафтинг — відверто і доступно

рафтинг в Карпатах

Про рафтинг — відверто і доступно

Попри те, що рафтинг в Україні поки що не визнаний офіційним видом спорту, досить багато людей, як професійних спортсменів, так і любителів екстриму, вже по гідність оцінили цей вид активного відпочинку. Адже насправді, не всі заняття, бувши доступними практично всім охочим, можуть принести стільки яскравих емоцій та адреналіну, як найкоротший (1-2 денний) рафтинг тур. Для тих, хто поки не в курсі, що являє собою сплав по порогах гірських річок, наш короткий лікнеп.

Рафтинг — активний відпочинок з ноткою адреналіну

Рафтинг — це сплав по річці на рафті (спеціальна надувний човен, виготовлена ​​з дуже міцного матеріалу і розрахована на 6 або 8 місць), в супроводі професійного інструктора. Піклується про спорядження або спец підготовці до сплаву не потрібно. Все необхідне забезпечать організатори, вони ж проведуть детальний інструктаж туристів.

Для рафтингу годяться річки зі швидкою течією, з порогами та іншими перешкоди, швидкісне подолання яких і є сенсом всього задуму. Рафтинг в Карпатах особливою популярністю користуються на річках — Черемош, Мизунка, Прут, а також Південний Буг (річка рівнинна, але природа "обладнала" її чудовими порогами.

Для того, щоб хоча б теоретично зрозуміти, як відбувається сплав на рафті або похід на байдарках ви можете пошукати в інтернеті рафтинг фото або відео, якими щедро діляться фанати рафтингу. Якщо емоційні фото та відео звіти, надихнули вас на цю пригоду, вам залишається тільки вибрати туристичний клуб, для рафтингу в Карпатах.

Як вибрати організатора рафтинг туру

Написавши в пошуковику словосполучення рафтинг Карпати, ви знайдете велику кількість пропозицій від туристичних фірм і клубів. На що варто звернути увагу вибираючи тур і компанію:

  • на сайті організатора повинні бути чітко прописані всі умови вашого туру (докладно зазначений маршрут і рівень його складності, надано вичерпну інформацію про спорядження та інше). Якщо після прочитання інформації про тур, у вас залишилися питання, ви можете уточнити всі деталі у співробітника компанії через телефон;
  • не зайвим буде дізнатися також про вікові обмеження (якщо у вас є сумніви з цього приводу) і отримати рекомендації щодо списку речей, які ви повинні взяти з собою;
  • також варто звернути увагу на прогноз погоди на обрану вами дату.

Ось і все, решта вам розкажуть інструктори обраного турклубу. Тепер вам можна тільки побажати вдалої погоди та відмінного відпочинку!