UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Походи в Карпати: якщо сталась травма

Похід по Карпатах – це завжди яскраві емоції та незабутні враження. Величаві гори, дрімучі ліси, гарні річки та озера. Тільки уявіть, піднятися на Говерлу, піднестися до самих хмар, зануритись у Прут, скупатися під водоспадом, а в лісових хащах назбирати духмяних трав та ягід. 
Наш туристичний клуб запрошує в походи по Україні на вікенди та свята, в сімейну відпустку та шкільні канікули! 

Тури в Карпати: про романтику й  небезпеку.  Програми наших турів дуже насичені: долаємо гори, сплавляємось по річках, гуляємо долинами, відвідуємо екскурсії, ночуємо в наметах, готуємо страви на вогнищі, розважаємось та відпочиваємо. Усі учасники турів застраховані, спецспорядження сучасне і якісне, з групою працює досвідчений інструктор.  

Які неприємності можуть трапитися з туристами в походах в Карпати?

У пішому туризмі не уникнути подряпин та синців. Трапляються сонячні опіки та різноманітні травми. Всі наші інструктори пройшли курси з надання першої долікарської допомоги, в похідній аптечці є необхідні медикаменти. Якщо знадобиться медична допомога, інструктор консультується з лікарем-практиком через телефон.  
У випадку серйозної травми когось із членів групи інструктор може змінити лінію маршруту, зупинитись в таборі й провести туриста до найближчого населеного пункту. В надзвичайних ситуаціях постраждалого необхідно доправити до лікарні. Звичайно ж, до маршрутних стежок немає дороги. Тому за допомогою місцевих селян, на візку чи позашляховику, за деяку грошову винагороду, людину перевозимо до місця, куди зможе під'їхати швидка допомога. При чіткому дотриманні всіх правил безпеки й наказів провідника, травмувань легко уникнути.  

Тури в Карпати: правила безпеки 

В похід беремо лише відповідний одяг й правильне взуття, не забуваємо про особисту аптечку. Якщо ви нездужаєте – відразу повідомте інструктора.  Будьте уважні: по дорозі зустрічаються слизьке каміння, повалені дерева, гострі гілки. Не відхиляємось від маршруту й не ходимо поодинці. Обережно поводимось з вогнем, невідомі ягоди та гриби їсти не можна.  

Приєднуйтесь до нашого туристичного клубу! З нами походи в Карпати захоплюючі й безпечні!