UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Поход по горах на лижах — план на цю зиму

лижний похід

Похід по горах на лижах — план на цю зиму

Лижні походи в Карпати — це один з найцікавіших видів активного зимового відпочинку. Попри деяку складність даного виду активності (зимовий похід вимагає від учасників фізичної підготовки, витривалості й сили духу). Враження, які залишить для Вас зимовий відпочинок в Карпатах будуть незабутніми. Ви побачите справжні зимові гори в у їх первозданній красоті. Такий формат зимових турів сильно відрізняється від гірськолижних турів на популярних зимових курортах, тут не буде натовпів, черг і докучливих галасливих сусідів. Тільки дика краса природи та Ви, в компанії однодумців.

Лижний похід в гори — пригода для сміливих

Якщо Ви ніколи раніше не ходили в зимові тури й Вам трохи страшно, це цілком нормально. Невелика консультація співробітників туристичного клубу, який організовує подібні гірськолижні тури допоможе розвіяти Ваші сумніви й зважитися на відмінну пригоду. Для Вас підберуть зимовий тур відповідно до Вашої фізичною формою і побажаннями.

Туристам для яких це дебют, відмінно підійдуть цікаві маршрути, які дозволяють побачити набагато більше, ніж видно з крісла підйомника. Але разом з тим не надто складні, розраховані на рівень новачка.

Для досвідчених туристів розроблені набагато складніші маршрути, які дозволяють перевірити себе на міцність, усвідомити красу і силу зимових гір, навчитись по-справжньому довіряти та працювати в команді. Щоб Ви могли відчути що таке лижний відпочинок.

Якщо Ви виберете лижний маршрут на гору Кукул, Ви будете в захваті від чудових видів Чорногори, де снігові пустелі на місці літніх пасовищ, затишні колиби, засніжені ліси й фантастичні панорами на сусідні гірські масиви. Зважившись піднятись на масив Горгани, Ви спробуєте свої сили на крутих спусках, переночуйте в колибі, пройдете дивовижний перевал на полоні ну і чудово відпочинете в автентичній лазні або в чані в гуцульському селі. У будь-якому випадку, згадуючи лижний похід в Карпати у Вас знову і знову буде з'являтись бажання повернутися.

Екстрим на новий рік

Лижні походи доступні для охочих практично весь зимовий сезон, в тому числі й під час новорічних свят. Новорічний відпочинок в Карпатах користується великою популярністю. І так, новорічна ніч теж може пройти по нестандартному сценарієм, без акомпанементу телевізора, без олів'є та інших звичних всім традицій. Ви можете зустріти Новий Рік в Карпатах серед засніжених гір, біля багаття, у відмінній компанії, під зоряним небом Карпат.