UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Плани Турклубу на сезон 2017: рафтинг, сплави, походи в гори

Річний план Турклубу 2017 - це ціла низка активних та авантюрних пригод. Що саме ми спланували та намагатимемось реалізувати спробуємо описати нижче. Наразі це лиш орієнтовний план турів, проте ознайомитись і починати планувати відпочинок на сезон 2017 можна вже.

Увага! Вартість турів на сайті, відповідає сезону 2016, актуальні ціни на сезон 2017 з'являться після 10 січня 


Активний відпочинок


Січень

Починати рік треба активно, тим паче варіантів відпочинку є більш чим вдосталь. У січні варті уваги:

 • Новорічні тури – варіанти активного відпочинку на будь який смак, від трішки екстремальних лижних походів до гірськолижних турів та екскурсій у печери з проживанням у затишних карпатських садибах та нашій Спелеохаті.
 • Лижні тури та походи в гори – цьогоріч прогнозують багато снігу, тож варто скористатися можливістю побачити справжню карпатську зиму й активно відпочити. Обрати катання на гірськолижних курортах чи лижний похід – справа особистих уподобань та вільного часу. 
 • Екскурсії у печери західної України (Млинки, Угринь, Атлантида), веселі спелеоквести та відпочинок для дітей (Канікули у печерах, Канікули на Спелеохаті).

Лижний похід


Лютий

Альпсемінар (23-26 лютого) – справжнє випробування снігом та кригою. За 4 дні учасники не лише перевірять свою витривалість, а й набудуть базових навичок користування альпіністичним спорядженням й закріплять отриманні знання під час сходження на зимову Говерлу. Набутті знання не одноразово стануть у пригоді під час сходження на Казбек чи Монблан. 

Гори та лижі – найактуальніші пропозиції місяця. Варіантів вдосталь: тури категорії комфорт тривалістю 3-5 днів радіальними виходами в гори, катанням на лижах та проживанням у садибах та лижні походи категорії спорт з рюкзаками та ночівлею у наметах. 

Екскурсії в печери – актуальні впродовж року, тож кожні вихідні на вас чекають лабіринти печери Млинки чи Угринь.


Березень

У березні не лише святкуватимемо, а й відкриватимемо нові горизонти. Основні події цього місяця:

 • святкування 8 березня - тури за всіма актуальними напрямками: походи в гори, за сприятливої погоди - катання на лижах на найкращих гірськолижних комплексах України та лижні походи, печери чекають на усіх бажаючих не залежно від пори року.
 • відкриття водного сезону - у березні починаємо ловити велику воду й готуємось до рафтингу на Свічі та Мізунці (тур відбувається раз на рік, попередньо планується у останні вихідні дні березня). Тож, слідкуймо за прогнозами.
 • перші закордонні виїзди у цьому році, а їдемо до Туреччини, де нас вже чекає узбережжя Середземного моря.

Велотур та піший похід по Анталії (10-19 березня) – шматочок літа для тих, хто вже скучив за теплим сонцем та закордонними подорожами. 


Рафтинг


Квітень

Високий рівень води у карпатських ріках у квітні дозволяє нам не лише розпочати сезон рафтингу, а й відкриває широку географію маршрутів. Тож у квітні маємо можливість запропонувати не лише тури, що вже стали традиційними, а й новинки та унікальні тури, проведення яких можливе лиш у квітні за великої води:

Великдень цьогоріч припадає на 15-16 квітня, тож це додаткова можливість відпочити й позмагатися з водною стихією. На святкові дати пропонуємо рафтинг на Черемоші й Пруті, а також комбіновані програми із сходженням у гори. 

І вже традиційно що вихідних чекаємо на вас у печері Млинки та затишній Спелеохаті.


Травень 

Місяць починаємо з вихідних, тож в пригоді стануть тури на травневі свята

На протязі місяця актуально:

Свідченням того, що весна прийшла у Карпати стануть перші піші походи в гори. Розпочинаємо сезон трекінгу туром Весна в Карпатах, а ближче до кінця травня плануємо похід Найвищими вершинами


Карпати озеро Ворожеска


Червень 

Червень потішить додатковими вихідними, тож для всіх бажаючих відпочити у ці дні - тури на Трійцю та тури на день Конституції – походи, сплави, рафтинг, печери.

Актуально у червні:

 • Рафтинг на Чорному Черемоші – багаторазове проходження порогів із поверненням в табір, піші прогулянки полонинами Карпат.
 • Сплави по Збручу, Дністру, Південному Бузі та Случі з паралельними екскурсіями до географічних та історичних пам’яток України. Зазвичай у червні переважають 2-4 денні сплави на катамаранах, рафтах та байдарках.  
 • Походи по Карпатах – Горгани, Мармароси, Чорногора, Свидовець. Кожен з маршрутів має свої прикраси та особливості, будь який з них залишить приємні спогади та бажання пройтись ним ще раз. Червнева погода дозволяє відкрити сезон 4-6 денних турів, тож часу помилуватися неповторністю гірських ландшафтів буде більш ніж вдосталь. 

А для тих, хто не хоче обмежуватися у відпочинку лиш просторами України тури за кордон:

 • Сходження на Молдовяну (1-9 червня) - найвищу вершину румунських Карпат. 
 • Похід Рільським хребтом (17-23 червня) у Болгарії зі сходженням на найвищу вершину Балкан - гору Мусала. Похід вимагатиме доброго рівня фізичної підготовки та досвіду піших походів.

Липень

В цьому місяці найпопулярнішим видом активного відпочинку серед туристів є водні походи на катамаранах та байдарках. Впродовж місяця плануємо регулярні сплави по Дністру, Південному Бузі, Случі, Збручі. Маршрути водних походів пролягають на межі цивілізації і мають свою особливу красу та індивідуальність, тому подорожувати ними можна нескінченно, відкриваючи для себе кожного разу нові краєвиди. 

У липні проходитиме перший у цьому році Дитячий сплав по Дністру, або іншими словами міні табір на воді під наглядом вихователів. Активну розважальну програму забезпечить аніматор, тож веселі конкурси та ігри діткам гарантовано. 

Липневі походи Карпатами – це можливість серед спекотного літа втекти від асфальтових рік та металево-скляних офісів до первинного кам’яного світу, добровільно полишити зону досяжності мобільних телефонів та засобів масової інформації. Влаштуйте своєму організму інформаційне розвантаження.

Також в липні ми плануємо сходження на Монблан (12-25 липня) – напевне, найвідомішу гірську вершину Європи. Тур не для новачків, адже маршрут пролягає найвищими піками Європи - Гросглокнер та Цугшпітце та обіцяє багато несподіванок.


Сплав по Дністрі


Серпень 

Серпневий відпочинок з Турклубом це активні тури перевіреними маршрутами: походи по Карпатах, рафтинг на Черемоші, сплави по Дністру та Південному Бузі. Тури у цьому місяці мають, напевно, найбільшу тривалість, адже сезон відпусток у розпалі та й погода дозволяє. Тож увагу варто звернути на Довгий Дністер чи Тиждень на гранітному Побужжі.

 

Окрім вже традиційних напрямків у серпні проходитимуть тури, які відбуваються раз на рік:

 • Рафтинг + Трекінг + Джипінг – активний тур, що поєднує рафтинг на Чорному Черемоші, сходження на Піп Іван та Говерлу, та автомобільна подорож бездоріжжям через полонини до румунського кордону;
 • Карпатський Марафон – 11-ти денний піший тур для найміцніших, маршрут якого пролягає найвищими та найскелястішими гірськими масивами Карпат - Чорногорою та Горганами.

А на завершення літа святкова пропозиція - тури на день Незалежності за найактивнішими напрямками: печери, сплави, походи, рафтинг.


Вересень

У вересні по традиції пропонуємо низку турів улюбленою Грузією:

 • Казбек+трекінг - піший тур, що комбінує трекінг кавказькими хребтами, відвідання історичних місць та пам'яток культури, ну і найскладніша та водночас найцікавіша частина туру  - сходження на Казбек.
 • Рафтинг+трекінг+Казбек - ця програма окрім трекінгу та підкорення Казбеку має ще одну родзинку - рафтинг гірською річкою Ріоні.
 • Сходження на Лайлу у Свенетії - тур для тих, хто вважає, що Казбек це зависоко чи заскладно, або ж готується до більш складніших сходжень й хоче повправлятися з альпспорядженням.
 • Новинка сезону 2017 - велопохід Грузією.

Вересень також вважається початком активного сезону спелеології – із зниженням температури довкілля зростає кількість бажаючих досліджувати печери. Вас вже чекають Млинки, Атлантида та інші цікаві печери України.

Завершення сезону традиційних сплавів Дністром (за погодою), за дощової погоди більш цікавим стане рафтинг на Чорному Черемоші.


Печера Млинки


Жовтень

Знову вирушаємо у країну моря та гір - Туреччину. А от на велосипеді чи пішки  - на ваш розсуд. У жовтні велопохід по Анталії та Трекінг Лікійською стежкою потішить не лише красивими маршрутами, а й лагідним сонечком та свіжими фруктами.

Середина осені - період спелеогічного буму. Любителі темних лабіринтів та синців на колінах проявляють у цей час найбільшу активність й печери стають схожими на підземні переходи великого міста, в яких майже не вимикається світло – і в кожному залі можна зустріти незнайому групу шукачів пригод.

У цей період популярністю користуватиметься тур вихідного дня Шалені вихідні та дитячий відпочинок у печерах (Канікули у печерах та Канікули на Спелеохаті).


Листопад-грудень

В ці місяці прихильники снігу дістають своє спорядження, приводять його у бойову готовність та уважно дивляться на веб-камери в очікуванні дива. І як тільки природа дарує гірським курортам України перший сніг – відкриваються перші гірськолижні тури, з невеликою кількістю відвідувачів та з акційною вартістю послуг. За сприятливої сніжної погоди у грудні стартуватимуть також перші лижні походи.

Все більшої актуальності набирають екскурсії у печери, адже у печерах зберігається все та ж температура, яка була і влітку, то ж можна просто ходити грітись.

Напередодні новорічних та різдвяних свят починається черговий пік замовлень на лижні  та піші погоди, кінні тури та тури до печер, то ж обов’язково треба заздалегідь встигнути і подбати про те, щоб не залишитись без яскравих святкових спогадів.


 Буковель


Розклад турів на 2017 рік можна переглянути у розділі Календар.

Активний відпочинок з Турклубом у сезоні 2017 – різноманіття турів - від спортивних піших походів по Карпатах до класики сімейного відпочинку – сплавів по Дністру та Случі.