UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Важливі нюанси про лижний похід

Зверніть увагу!

  • Лижний похід вимагає доброї фізичної підготовки та досвіду літніх піших походів тривалістю більше 4 днів. Якщо Ви вагаєтесь щодо своїх сил, у вас дещо надмірна вага, або незначні проблеми зі здоров’ям, ми наполегливо рекомендуємо обрати альтернативну програму із менш жорсткими умовами.
  • Всі речі учасники переносять самостійно у наплічнику + усі несуть 5-6 кг загального спорядження і харчів. Не беріть нічого зайвого. Намети входять у вартість туру, отже, ми їх беремо для Вас. Зайвий намет в горах значно впливає на вагу рюкзака і сповільнює пересування.
  • Кожен учасник зобов’язаний мати все згідно переліку необхідного спорядження та одягу. Звернуть увагу!  Відсутність відповідного одягу та взуття загрожуватиме вашому здоров'ю та обмежуватиме можливості групи.  Переконайтесь, що ваші друзі теж відповідально готуються до поїздки. Учасники без необхідного спорядження не допускаються до походу. Якщо виникають питання, контактуйте з нами - порадимо, допоможемо купити чи взяти в оренду.
  • Речі, які ви замовили на прокат (спальник, килимок, рюкзак) будуть доставлені до початку туру і залишити їх на старті не буде можливості. Тож, якщо  за тиждень до туру  ви не попередили нас про відмову від замовленого спорядження – вам потрібно буде оплатити його прокат у повному обсязі.
  • Ночівля у поході планується у наметах на снігу або у колибах !! – зверніть увагу, в даному випадку мається на увазі не садиба зеленого туризму, а літник (сарай) для вівчарів, основна функція якого – захист від вітру. У такій колибі немає ні ліжок, ні зручностей, іноді може не бути навіть пічки. В середині колиби ставиться намет.
  • Як вода у лижному поході використовується топлений сніг. Після кип’ятіння, воду використовуємо у пиття/їжу, не кип’ячену можна використовувати для миття посуду та вмивання.
  • Особистий посуд (кружку, тарілку, ложку) потрібно обов’язково взяти з собою на тур. Надзвичайно корисна річ у поході – термос, бажано місткістю 1 л , але виключно металевий.
  • В разі відсутності снігу похід відбуватиметься без лиж. Якщо сніг буде лише на верхах, лижі можна буде перетягувати по безсніжних ділянках. В разі зазначених  змін маршрут походу може бути дещо скоректований,  з метою підлаштування під швидкість руху групи.