UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Тури на Новий Рік 2021

Ще декілька місяців і  ми святкуватимемо прихід Нового 2021 року. Як показує досвід, про святкування варто подумати заздалегідь. Ми пропонуємо ламати стереотипи. Замість надокучливих столів з шаленою кількістю страв, переглядів «голубих вогників» та інших програм, лежачи на улюбленому дивані, пропонуємо зустріти Новий рік в горах.

Деякі люди  вже давно виробили традицію зустрічати Новий рік в Карпатах, а хтось ще не може наважитись. Ви можете з’їсти мандаринку і випити келих ігристого, споглядаючи мальовничі панорами гір та лісів. Або ж підкорити вершину та знайти саме ту зелену новорічну красуню, яка росте вже десятки років, милуватись сніговими вершинами, відчуваючи дух свята на природі. Отож, цього року ми пропонуємо такі Новорічні тури 2021.

Новий Рік на Дарабі
Почати Новий рік в Карпатах активно – це завжди хороша ідея.  Ми пропонуємо активний відпочинок в Карпатах з комфортним проживанням в садибі Рада Дараба. В нашому Новорічному турі ви зможете піднятись на Говерлу, на Піп Іван Чорногірський, на полонину Гаджина або Кринта, відвідати музеї Верховини, ну і звісно, передбачений гірськолижний відпочинок в Буковелі та на Драгобраті. Лижні катання на Новий рік  - це те, що обов’язково потрібно зробити, відвідавши Карпати взимку. А вишенькою на торті стане гарячий чан, що знаходиться на території нашого рафтинг-табору Рада Дараба на березі Чорного Черемошу.

 


Новорічні Млинки
Хочеться екстремальних вражень на Новий рік? Пропонуємо досить цікавий та бюджетний відпочинок в печері Млинки. Зустріти Новий рік під землею – вам точно сподобається. Враження залишаться на все життя, а яскраві емоції ми точно гарантуємо! Цей новорічний тур підійде як гучним компаніям, так і сімейним парам. Про інструктаж та техніку безпеки подбають наші досвідчені інструктори. Будемо прикрашати кам'яну ялинку під землею, а ще ласувати мандаринками, цукерками та смачним чаєм.

 

Зимові тури в Карпати

Житло в Карпатах на Новий рік

Скітур на Піп Іван

Різдво в Карпатах - Верховина

Похід на Гаджину