UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Куди поїхати на рафтинг в Україні?

рафтинг в Україні

Куди поїхати на рафтинг в Україні?

Рафтинг в Україні з кожним роком набирає все більшої популярності. Чудова природа, бурхливі річки й активна робота туристичних компаній сприяють розвитку культури сплавів на байдарках, рафтах та інших плав засобах. Якщо ви ще не випробували свої сили в водної стихії або ж навпаки, шукаєте нові, більш екстремальні маршрути. До ваших послуг наш короткий гід по найцікавіших місцях для сплавів.

Україна: місця для рафтингу

Дністер — річка відмінно підійде для початківців рафтеров. Сплав по Дністру, навчить азам управління і допоможе набути впевненості у своїх силах для підкорення більш екстремальних маршрутів і складних річок.

Південний Буг — окрема позиція на карті українського рафтингу. Тут можна поєднати спокійне плавання по тихій річці з екстремальним проходженням складних ділянок. Мігейські пороги на Бузі — це вже пригода для сміливих і спритних.

Черемош, Прут, Мізунка та інші річки Карпат — дозволяють підібрати маршрути різної складності, в залежності від досвіду туристів і їх бажання підняти рівень адреналіну в крові. Рафтинг на Черемоші є одним з найпопулярніших місць. Саме тут проводять змагання з рафтингу. Черемош — це річка з класичним гірським характером, бурхлива, швидка, в місцях порогів досить екстремальна. Після сплавів туристи часто піднімаються в гори, щоб розширити діапазон вражень, отримати насолоду від краси Карпатських гір і оцінити панорами Черемоша зверху.

Якщо вам цікаво дізнатися більше інформації про сплави в Україні, ви завжди можете продовжити пошуки самостійно, написавши в пошуковику запити рафтинг Україна, рафтинг фото, відгуки та інше. Крім того, ви можете звернутися в туристичні компанії, які нададуть вам інформацію про доступних маршрутах й цінах на рафтинг в Україні. Вибираючи турфірму, яка буде займатися організацією вашого сплаву, можна також поцікавитися відгуками туристів про її роботі, поспілкуватися з інструкторами та порівняти ціни, запропоновані різними тур клубами.

Як же вибрати?

Якщо часу на водну пригоду у вас зовсім мало, ви можете вибрати річку, яка ближче до вас географічно або навпаки підібрати варіант, цікавіша за рівнем складності (якщо тривала дорога до місця сплаву вас не бентежить). У будь-якому випадку, який рафтинг тур ви б не вибрали, адреналін, незабутні враження і гігабайти розкішних фото, які прикрасять ваш фотоальбом або профіль в Інстаграм, вам гарантовані.